reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

reklama
miałam w lo takich śmiesznych bliźniaków w klasie, pochodzili z tego samego miasta co Mroczkowie, i obaj kochali mangę, zwłaszcza takie baby z cyckami:)
 
miyu pisze:
Ja rozumiem, że można nie lubić mangi i anime, ale filmy azjatyckie są naprawdę warte uwagi :)

a co polecasz Miyu?
Ja zaczynam dzis "Szklana zupe" J. Carolla, on mi sie chyba nigdy nie znudzi, ale czasem musimy od siebie odpoczac.... ;D
 
Wczoraj postanowiłam że mimo nawału obowiązków muszę wrócić do czytania...pojechałam do siorki i opróżniłam jej biblioteke z książek których ja jeszcze nie czytałąm...znalazłam tylko 5 ale na początek wystarczy

zaczełam od Alienisty (C. Carr) - zaczyna się obiecująco jak dowiem się kto i dlaczego zabija to Wam napisze czy warto przeczytać

a reszta ksiązek to tzw. Łatwa literatura z serii "Literatura na obcasach"
 
Luleczko ja sobie kupiłam ostatnio 2 pozycje z serii łatwej:p czyli literaura na obcasach

przeczytałam 15 stron i zasnęłam

chyba wolę ambitniejsze książki, które chce się przeczytać do końca ;D
 
A ja wlasnie wczoraj przeczytalam ksiazke Paulo Coelho "Byc jak plynaca rzeka. Mysli i impresje 1998-2005"
Fajnie sie ja czyta do snu  :)

Ostatnio tez pochlonelam 3 ksiazki Tony Parsons: "Mezczyzna i chlopiec", "Mezczyzna i zona", "Za moje dziecko"

Ja musze codziennie miec cos do czytania. Najbardziej lubie czytac ksiazki przed snem lub w nocy (tez przed snem  ;) ;D)

No chyba, ze jeszcze w podrozy sluzbowej do Warszawy. Ostatnio w pociagu przeczytalam "Ksiezycowy Park" Bret Easton Ellis

Teraz czytam "Wychowac szczesliwe dziecko" Jan Parker, Jan Stimpson. Jakos ciezko mi wchodzi  :(

A przy lozku czekaja na swoja kolej: "Wirus samotnosci" Wojciecha Kruczynskiego oraz "Manipulowanie umyslem" Denise Winn

Zabiore kilka ksiazek na wyjazd. Mam nadzieje, ze bede miala czas poczytac - nie tylko w nocy  ;) ;D


 
serdecznie polecam "Samotnosc w sieci" :)
super ksiazka,jestem jej fanka i wiele osob ktore znam po przeczytaniu tej ksiazki mysla tak samo ;)
napewno podzielicie te opinie ;)

we wrzesniu na ekrany kin wchodzi polski film na podst. wlasnie tej ksiazki 8)

 
wow nie wiedziałam o tym filmie
a książkę czytałam już daaaaawno i była super:)
więc film mam nadzieję też bedzie cool ;D
 
reklama
Pati26 pisze:
serdecznie polecam "Samotnosc w sieci" :)
super ksiazka,jestem jej fanka i wiele osob ktore znam po przeczytaniu tej ksiazki mysla tak samo ;)
napewno podzielicie te opinie ;)

we wrzesniu na ekrany kin wchodzi polski film na podst. wlasnie tej ksiazki 8)
a czytalyscie "Los powtorzony"? tak jakby podobna, choc wg niektorych denerwujaco gorsza

kangurki pisze:
wow nie wiedziałam o tym filmie
a książkę czytałam już daaaaawno i była super:)
więc film mam nadzieję też bedzie cool ;D
glowne role beda grac Cielecka i jej facet
 
Do góry