reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

No to faktycznie jeszcze trochę.

Wydawało mi się że prędzej, bo oni chyba obie części kręcili jednocześnie.

A słyszałaś może Ineczko o płycie z szantami nagranej specjalnie na okoliczność Piratów? Nagrali ją m.in. Nick Cave, U2...Może być fajna, ale chyba jeszcze jej nie ma.
 
reklama
No to faktycznie jeszcze trochę.

Wydawało mi się że prędzej, bo oni chyba obie części kręcili jednocześnie.

A słyszałaś może Ineczko o płycie z szantami nagranej specjalnie na okoliczność Piratów? Nagrali ją m.in. Nick Cave, U2...Może być fajna, ale chyba jeszcze jej nie ma.
jesli chodzi Ci o Rogue's Gallery: Pirate Ballads, Sea Songs & Chanteys
to taka plyta wyszla w sierpniu 2006 roku, a utwory z niej beda w 3 czesci Piratow
 
Dokładnie o to mi chodzi...

Szkoda że wcześniej nie przyszło mi to do głowy bo mogłam sobie tą płytkę zażyczyć od Mikołaja.

No ale...w lutym mam urodzinki, więc nic straconego:-) :-) :tak:
 
pod chionką znalazłam książkę "Miasto spadających aniołów" John'a Berendt'a.
czytała któraś?
ja zaczęłam i podoba mi się. zobaczymy jak dalej, a książka posiada 404 strony :)
 
Czytam bardzo fajną książkę :tak:

83-7442-209-2.jpg


Aleksander, czterdziestolatek, specjalista od reklamy, przeżywa kryzys - stracił pracę, pozostawiła go żona i córka, zdechł jego wierny pies. Wiedzie marny żywot i zdaje się nie mieć już nadziei. Nieoczekiwanie wygrywa wycieczkę do Ziemi Świętej i decyduje się tam pojechać, nie przypuszczając nawet, że ta nieplanowana i egzotyczna podróż zmieni całe jego życie. Na drodze do Emaus, 7 km od Jerozolimy, spotyka człowieka, który swoim wyglądem - długie włosy, ciemne oczy, ubrany w prostą tunikę z juty - przypomina znaną z chrześcijańskich wyobrażeń postać... Jezusa z Nazaretu. Rozpoczyna się niecodzienny dialog, z zaskakującymi i pełnymi znaczenia myślami, z pytaniami, które drążą do głębi, demaskują hipokryzję współczesnego człowieka, a nade wszystko odkrywają smak autentycznego chrześcijańskiego życia. Uderzające jest to, że Aleksander jest klasycznym reprezentantem "naszych czasów" - nie wierzy w to, czego nie może dotknąć i ogarnąć rozumem. Ta racjonalność czyni jego postać bardzo realną, prawdziwą, sprawiając, że czytelnik może się w niej przejrzeć jak w zwierciadle i dostrzec wiele łączących go z nią podobieństw

Książka z tych, które dosłownie się połyka :tak:...przyjemna, refleksyjna lektura na koniec dnia .
 
W przyszłym tygodniu jadę do Bydgoszczy na Jerzego Kryszaka :happy:. Raczej nie przepadam za kabaretami ale jego wyjątkowo lubię :cool2:


A jak tam u Was z kulturą, dziewczyny ?
 
Kryszak jest okey.
Ja juz dawno nigdzie nie bylam:no:
Jakies pol roku temu na Ani mru mru.
Lubie tych wariatow i bylo super.
Telewizji niemam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak wiec od wrzesnia nic nie ogladam,chyba ze na dvd.
Wczoraj obejzalam Diabel ubiera sie u Prady i Samych swoich:laugh2:
Mam jeszcze Apocalypto ale musze najpierw sciagnac slowa po polsku bo mamy tylko czeskie (od kumpla czecha dostalismy:laugh2:)
Gazety czytam tylko polskie ale wydawane w Irlandii.
Ksiazki mam wszystkie przeczytane bo nikt mi nie przysyla z Polski:-(
Ale w czerwcu mam zamiar sobie nakupowac:laugh2:

Ukulturalniam sie przy bajkach:eek::-):-D:-D
 
reklama
Do góry