reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

MAIE,MOREME
dziewczyna dzieki za pocieszenie.No juz jest mi lepiej,po wizycie u 2 gina:-)Zobaczymy jutro!Boze ja jeszcze nie wieze ,ze moze do swiat bede miec swoja dzidziulke,mala tez czeka i pyta kiedy w kocu to baby bedzie:tak:.
 
reklama
Czesc Niunia856

Jak widzę nadal chodzisz ładną masz wagę brzdąca jak doczekasz terminu to może Twój szkrab będzie taki jak u mnie 4500kg:-)ale lepiej żebyś takiego dużego nie rodziła;-)
Biegaj, biegaj po sklepach może to coś przyśpieszy u Ciebie ja siebie nie oszczędzałam.
Dzisiaj ze swoim szkrabem mieliśmy pierwszy spacerek przynajmniej dłużej mi pospał:tak:
Pozdrawiami życze szybkiego rozwiązania.
KARINA
 
CZESC KARINA!!!!!Ja dzisiaj sprzatalam biegalam mylam podloge na kolanach i nic bardzo bola mnie plecy i duzo przez to odpoczywam miedzy bieganiem bo co chwile musze usiasc.Ogolnie to juz bym chciala zeby maluszek byl juz ze mna.POZDRAWIAM
 
Witam
Ja mialam nadzieje, ze to moze dzis w mikolajki jednak maly zechce przyjsc na swiat a tu nadal nic.Zadnych boli, zadnych skurczy.Chyba jednak duzo lepiej jest jak dziecko sie urodzi kilka dni przed czasem niz po terminie.Powiedzialam ginekologowi, ze boje sie, ze przegapie te skurcze, bo przeciez niewiem jakie one sa i zanim sie zorientuje ze to wlasnie te, to juz bede rodzic, ale usmial sie i powiedzial ze to wykluczone, ze napewno ich nie przegapie. Po prostu ich jeszcze chyba nie czuje ....
Boje sie wywolywania a co gorsza cesarki, bo to juz ingerencja innych w porod, ale pocieszam sie, ze bedzie dobrze .:-))
 
aph WITAM!!! Jak bylam na podtrzymaniu w szpitalu jakies dwa miesiace temu to dostalam cztery takie zastrzyki to znaczy ze plucka mojego malenstwa sa rozwiniete? Tak poza tym to przestalam czytac te wszystkie bzdury co pisza masz racje nie potrzebnie sie nakrecalam. Śliczny ten Twoj ROBERCIK ja jeszcze musze troszke poczekac ale mysle ze na swieta bede w domku juz z dzidzia POZDRAWIAM!!!

Jasne Dorotko, ze sa rozwiniete, na tym etapie wystarcza podobno jeden zastrzyk, 24 godziny przed porodem, zeby plucka byly rozwiniete ( tak mi w szpitalu mowili).
Dziekujemy za kompementy dla Robercika i zyczymy powodzenia i szybkiego porodu.
Bedzie dobrze, trzymamy kciuki.
Za reszte Dziewczyn oczywiscie tez.

Buziaki dla Was Przyszle Mamusie.
 
hej kobitki,
mnie w piątek (30.11.)około 21ej zaczęła boleć prawa nerka,a godz. później zaczęłam odczuwać skurcze..,które stopniowo się nasilały i zrobiły się regularne,a że do szpitala, w którym chciałam rodzić jest około 50km wyjechaliśmy, gdy skurcze były co 10-15 minut...około 5rano ale jak dotarliśmy do szpitala....wszystko jakby ustało...:sorry:i tak do godz. 23:40 gdy postanowiłam już się położyć spać nagle poczułam puk takie uderzenie w dole brzuszka ....no i jak się okazało wody mi odeszły....:-) więc tak to się u mnie zaczęło;-)

Justynka przyszła na świat 02.12.07 o godz. 6:50 waga 3540 dł. 54cm jestem bardzo szczęśliwa!!!

obraz059fw9.jpg
 
Jak tam Mamusie:-DJa nadal we dwoje sie toczę. Dzisiaj stwierdzilam że znając moje szczeście pewnie urodzę przed świętami a na świeta zostane w szpitalu.Bo przeciez mam zyciowego pecha i nic dobrego sie nie dzieje w moim zyciu omijam oczywiscie meza i synka ale reszta to poprostu pech:cool:POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE
 
Witaj Ilka,

Gratulacje, kochana Mamusiu; córcia śliczna :-)
Mam nadzieję, że obydwie czujecie się dobrze i każda chwila razem jest powodem do szczęścia.
Odezwij się, jak będziesz miała chwilkę czasu.

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Czesc Mamusie;-)Ja od wczoraj czekam az cos powaznego zacznie sie dziac.Mam okropna biegunke i cala noc bolal mnie brzuch byly tez skurcze co 15 minut ale delikatne o 6 rano ustalo i teraz znowu boli ale nie wiem czy to juz to bo takie klucie czuje i napinanie ale czy chodze czy stoje to te bole nie ustepuja. Noc mialam fajna zrobilam obiadek na dzisiaj posprzatalam pokoik moich pociech a teraz wlasciwie czekam az wody mi odejda albo zaczna sie regularne mocne skurcze. Wiec moje drogie mamy jak sie przez pare dni nie odezwe to znaczy ze juz jestem szczesliwa:wściekła/y:
 
Do góry