reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

anulka jak wszystkie dzieci :) każde słodkie i przekochane a juz najbardziej dla swoich rodziców :p
ostraszka a sciskaj do woli ja tam przytulasna jestem ;) ciesze sie, że sie udało :) a co do wagi to jeszcze mi 5 kg zostało, niestety na brzuchu i jest to skóra której ciężko bedzie sie pozbyć. Szczęscie, że nie mam ani jednego rozstepu, w sumie nie wiem jak to sie stalo bo szczegolnie sie nie przykladalam do zapobiegania, ale nie powiem ciesze sie :)
 
reklama
Mi jeszcze zostalo 15kg :wściekła/y: ale 5 juz sama zrzucilam. Mam zamiar w ciagu roku zrzucic jeszcze 20kg. bedzie trudno, ale jak sie czegos bardzo chce to mozna to osiagnac.
 
hej :)
mialam problem z karmieniem Kacerka bo mam male sutki ale..wczoraj maz kupil mi kapturki i...normalnie medal dla czlowieka ktory to wymyslil...:)) synek sie najda i spi caly czas..
u mnie rana po nacieciu goi sie ladnie, a co do wagi to zaraz ide sie zwazyc bo jestem ciekawa ile waze tydz po porodzie..
 
czesc dziewczynki:-)
Nadia dzisiaj dawala mi popalic od 8 do 14 rowno! nawet sniadania nie jadlam, maruda jedna1!!! ale teraz na szczescie spi i mam chwile dla siebie, nawet ogarnelam z grupsza chatke i ksiazki Moni do szkoly zamowilam:-):-):-)
co do wagi ostraszka to juz jestem jak przed ciaza a moze nawet chudsza i czuje ze jeszcze w dol polece bo to dopiero 10 dni minelo no ale jak nie mam kiedy zjesc- zawsze ajkis plus w tym jest heheh:-D:-D:-D
Monikaaa to fajnie ze mozesz karmic ja nie moglam i nie karmie i troche czuje sie jak wyrodna matka z tego powodu:-:)-:)-( :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a nie karmie bo mi sie krwiak na cycku zrobil i pekl:-(i centralnie z bodawki mi krew leciala.
a moje rany troche inne niz wasze ( pekłam w 2 miejscach i mnie cieli na dodatek) goja sie srednio i jeszce mam problemy z siadaniem no ale pekniecie mam w takim miejscu ze powiedzieli mi ze do 3 tygodni bedzie sie spokojnie gojic:-:)wściekła/y::wściekła/y:
 
Minutka też za kazdym razem jak mam córcie zostawić to przezywam mimo, że wiem ze zostaje pod dobrą opieką:) My mamuski to chyba bardziej potrzebujemy tej bliskosci naszych szkrabów niż te maleństwa :) A co do strupków na ranie to moge Ci polecic taki srodek którego używał mój mąż. Akurat 3 tyg temu miał operacje i tez ma 12 szwów. Nazywa sie to octenisept, jest to w spreju i wystarczy spryskiwać rane. W tydzien miał wszystko wygojone. Nie do zera, ale przestało mu sie sączyć z tej rany i nie robily sie wlasnie strupki. Bo na poczatku uzywałam spirytusu tak jak kazali lekarze i byla masakra. Z kazda zmianą opatrunku zrywałam strupki i krwawił. A ten srodek nie jest tani kolo 30 zł za 50 ml ale wydajny i skuteczny. Jak sie nie boisz wynalazkow to mozesz sprobować:)


Dziekuje za rade zapytam o ten srodek bo jutro jade zdja reszte szwow bo zdjeli mi co 2 :wściekła/y: ale to chyba dobrze bo w miejscu gdzie byl dren rana sie rozeszla teraz juz nie saczy jest strupek ale bedzie grubsza blizna. A malo tego poprotu K****** wierzyc mi sie nie chce ze wciaz cos mnie spotyka ale szew ze zrodka wydostal sie na zewnatrz wystaje mi z brzucha z miedzy rany w jednym miejscu nic zupelnie inna niz pozostale wczoraj polozna jak u mnie byla zlapala to peseta i co sie okazalo ze to wychodzi z mojego brzucha!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz mam dosc tych partaczy mam nadzieje ze skoro w srodku sa szwy rozpuszczalne to to co wystaje z mojego brzucha tez sie rozpusci ????? :confused: mam centralnie dosc bo poza tym to usuniecie krwiaka tez im cos nie poszlo bo znowu go mam co prawda jest duzo mniejszy i z drugiej strony i twierdza ze sie wchlonie ale jak mozna komus robic operacje zeby unusnac krwiaka i jeszcze raz ja spier*******ahhhhhhhhh... :-:)-:)-:)-(
 
Dziekuje za rade zapytam o ten srodek bo jutro jade zdja reszte szwow bo zdjeli mi co 2 :wściekła/y: ale to chyba dobrze bo w miejscu gdzie byl dren rana sie rozeszla teraz juz nie saczy jest strupek ale bedzie grubsza blizna. A malo tego poprotu K****** wierzyc mi sie nie chce ze wciaz cos mnie spotyka ale szew ze zrodka wydostal sie na zewnatrz wystaje mi z brzucha z miedzy rany w jednym miejscu nic zupelnie inna niz pozostale wczoraj polozna jak u mnie byla zlapala to peseta i co sie okazalo ze to wychodzi z mojego brzucha!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz mam dosc tych partaczy mam nadzieje ze skoro w srodku sa szwy rozpuszczalne to to co wystaje z mojego brzucha tez sie rozpusci ????? :confused: mam centralnie dosc bo poza tym to usuniecie krwiaka tez im cos nie poszlo bo znowu go mam co prawda jest duzo mniejszy i z drugiej strony i twierdza ze sie wchlonie ale jak mozna komus robic operacje zeby unusnac krwiaka i jeszcze raz ja spier*******ahhhhhhhhh... :-:)-:)-:)-(
minutka to co to za Q.... lekarze w tej Bydgoszczy- ja pier....!!!!!!!!!!a kiedys myslałam ze balabym sie do łodzi trafic- z wiadomych powodow i nie obrazajac nikogo z łodzi ale teraz do bydgoszczy tez bym nie chciala. chociaz wiesz co wszedzie takie konowaly sie znajda u nas tez jest ich na peczki, chyba ze posmarujesz to juz inaczej sie Toba zajma!!!!!!!!!! trzymaj sie kochana;-)
 
hej dziewczyny mam problem:(miesiaczka mi sie spóźnia 9 dzień bylam u jednego lekarza i mi stwierdził ze mam pecherzyk ciazowy ale bez zarodka...i zrobiłam sobie 3 testy ciazowy i na kazdych sa dwie kreseczki ale ta druga testowa jest rozowa nie bordowa jak kontrolna.prosze was o pomoc....
aha i lekarz mi obliczył ze jestem w 4 tygoniu ciazy..
a drugi stwierdzil ze nic nie widz.....jestem juz głupia,
wymiotuje po kazdym jedzeniu ale porannym...
 
Angela, Może odwiedź jeszcze raz lekarza- jakiegoś innego. Bo w ciągu jednego dnia na tym etapie dużo się zmienia. Ja byłam u lekarza po 14 dniach po zapłodnieniu i było widać pęcherzyk, ale lekarz jeszcze nie był pewny na 100%. A na drugi dzień pęcherzyk był już dwa razy większy- no i badanie krwi potwierdziło ciąże. A testy zazwyczaj pokazują tą drugą kreseczkę jaśniejszą. Moja była ledwno widoczna (to zależy od poziomu bety- a ona wzrasta z dnia na dzień). Możesz też iść na badanie krwi i zbadać Betę Hcg.
Powodzenia. Daj znać jak się czegoś dowiesz.
 
Hey.. jestem już 4 dni po terminie. We wtorek szacowana masa płodu wynosi 4000g... W poniedziałek mam się wstawić do szpitala. Mój wzrost wynosi 165 cm czy mam szanse na cc? Nie wiem dlaczego ale bardzo się boję naturalnego porodu. Wg lekarza dziecko nie będzie długie ale za to krępe. Słyszałam, że takie dzieci jest trudniej urodzić, to prawda? Proszę o pomoc.
 
reklama
:-)witam dziewczyneczki

angela_193 ponoc nie raz tak jest ze zarodek dopiero pozniej widac jak jest wiekszy wiec na zapas sie nie martw bo pewnie jest wszystko w porzadku!!!!! powodzenia:-):-)
Ina ja kochana mam 164 i rodzilam naturalnie a tez modlilam sie o cc, no a urodzilam 12 dni po terminie po 4 kroplowce wywołujacej.dasz rade kochana--trzymam kciuki oby bylo szybko i lekko!!!!!!!!;-):-)

a u mnie- Nadia ma kolki-nocka byla z glowy i caly wczorajszy wieczor. Boze jaksie meczy!!!!!!!!!!! a mi cisnienie skacze do 200:-( bardzo zle-polozna sie normalnie wystraszyla!!! milego dnia
 
Do góry