reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Witam:-)
Jeszcze 10 dni do terminu. Mam skurcze przepowiadające, bóle pleców ale więcej nic się nie dzieje... niestety...
Byłam dwa dni temu na usg, Wszystko jest ok, ułożenie prawidłowe. Łożysko ma 1 stopień. Co to właściwie znaczy? Czy przy 3 zaczyna się poród?
Mam jeszcze jedno pytanie. Czego należy używać do podmywania po porodzie? Słyszałam (albo czytałam gdzieś tutaj) że dobre jest mydło w płynie biały jeleń.
Z góry dzięki za odpowiedż.:-)

Ja sobie kupiłam tatnum rosa (saszetki do rozpuszczenia w wodzie) rana szybciej sie wtedy goi,a tak podmywać się będę płynem do higieny intymnej
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi :-)
Wczoraj wieczorem myślałam, że już się zaczyna. Złapał mnie silny skurcz (jeszcze takiego nie miałam) , potem w nocy miałam jeszcze dwa ale słabsze. I na razie cisza... Pozdrowionka:-)
 
Wiatm przyszłe mamusie..
Słuchajcie powiedzcie mi czy to normalne co sie ze mna dzieje. jestem w 36 tygodniu ciazy, mam miec cesarke ze względu na problemy z oczami (oj długa historia) i dopadły mnie w ostatnim tygodniu następujące dolegliwości:
-biegunka,
-mocz co pół h,
-masakryczne kłucie w dole brzucha, powtarza się średnio co dwie godzinki i najgorzej jak dzidzia moja kochana wariuje,
-bóle krzyza tak że ledwo siedzie i tak jakby czuje sie cała nabrzmiała w okolicach pochwy
-dodatkowo brak apetytu i zawroty głowy przez które ledwo wstaje z łózka
-ach i jeszcze jedna informacja przez kilka mc leczyłam zapalenie wiec miałam bardzo intensywną wydzieline gęstą, a teraz tylko taka wodnista albo wogóle
Jutro mam wizyte u lekarza ale tak mnie to wszytsko martwi że chiałam sie was zapytać czy mam sie w nadmiarze martwić bo do szpitala mam jakies 80 km i jeszcze nie wolno u mnie dopuścic do porodu naturalnego bo jest to dla mnie ogromne zagrożenie martwie sie pomóżcie:(
 
witam kochane
u nas weekend byl okropny-bylismy po to mleko i zostalismy u rodziny w legnicy z soboty na niedziele-mala cala droge plakala i tam do 21, pozniej padla.wczoraj od rana to samo dlatego jak udalo mi sie ja uspic to odrazu do domu uciekalismy- w samo poludnie tragedia!!!! dzisiaj dzwonila jej pani doktor ze wyniki moczu sa srednie za duzo leukocytow-filmy mam takie ze masakra-az sie boje myslec!!!!!!!! jutro do niej jade rano!!!!!ja pier...e biednemu zawsze wiatr w oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ewunia to mleko to humana z mct
magda super jest kora debu do podmywania albo okladow .i zel do intymnej.ja z kory robilam oklady a bylam cieta i na dodatek popekalam i zajebiscie mi pomoglo-szybciej sie goilo,a tamtum rosa tez nic mi nie dalo.
escada jedz do szpitala albo zglos sie do lekarza bo srednio to wyglada.albo chociaz zadzwon po informacje co masz robic.uwazaj na siebie.
chogata to nie deprecha-takie nerwy malam tez i przed ciaza.bralam ziolowe leki ale nie pomagaly.
 
Miałam dziś ciężką noc. Myślałam, że już pojadę do szpitala. Po północy zaczęły mi się straszne bóle brzucha i pleców. Byłam pewna, że już się zaczęło , bo odstęp czasu zmniejszył się do pół godziny. A potem wszystko ustało. Teraz tylko pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu i więcej nic się nie dzieje. Oszaleć można z tej niepewności. Czy któraś z was miała podobnie? Ile to może potrwać zanim naprawdę się zacznie?
Anulaws dzięki za radę. Muszę sobie kupić tę korę dębu.
Pozdrowionka dla wszystkich;-)
 
czesc dziewczyny-
magdus ja mialam podobnie- w pewnym momencie skurcze byly co 15 minut przez 2 godziny a brzuch bolal mnie od 32 tc. i niestety nie urodzilam sama wiec te syndromy to jedna wielka lipa bynajmniej u mnie tak bylo- tylko nadzieje robia.no ale trzymam kciuki zebys juz na dniach sie wypakowala bo wiem jakie to meczace i denerwujace.

ewunia zwykla u nas tez jest ale ma byc z mct. na razie sprowadzamy z wrocka bo znalazlam jedna apteke ktora posiada-biore 12 opakowan i na dluzszy czas starczy. ale zapytaj w razie czego zebym miala wyjscie.to wdedy jakos sie dogadamy z wysylka i zaplata. dziekuje

a wyniki nadii kiepskie- ma robione dodatkowe badania -za duzo leukocytow i jeszce jakies scierwo:-:)-:)-(
 
CZESC wszyskim
wrocilam z moich pseudowakacji u rodziców w sobote w nocy i dopiro dzis mam chwile zeby usiąść! no załamac sie idzie, nie wiadomo za co sie chwycic.
Cos tam podłapałam z waszych wczesniejszych wątków na temat dołów i baby blusa... no coz
mnie to ominelo, natomiast cierpie na ostrzejsza odmiane tej przypadlosci, ktorą sama nazwałam "nerwusolus cholerus" no wszystko mnie wkur*** i mam tak od jakichs dwoch miesiecy. Objawy tej choroby nasilaja mi sie jak pomysle o tesciach, sąsiadach z gory, wspolnym korytarzu ktory tylko ja sprzatam, halasach po 22 (wczoraj grali na organach dokladnie o 22.45!!), ogolnie musze sie stad wyprowadzic bo inaczej moje malzenstwo zle sie skonczy.

a z nowosci to moja Pati zaczyna ząbkowac. Juz przebija dwójka przez dziąsełko i córcia pakuje piąstki do buzi ile sie da. Az strach sie bac bo wczoraj nawet po viburkonie spac nie chciala.

Anula Patrycja tez urodzila sie duza (3700) i na poczatku jadla co 3 h po 90 ml teraz je duzo mniej, budzi sie co cztery 5 h i czasem zje 120 a czasem 40ml w sumie nie wyrabia nawet normy zalecanej. Sa dni ze je tylko 300ml na dobe.zauwazylam ostatno ze dwa dni spi non stop i dwa dni placze krzyczy caly czas. A Ty dajesz juz Nadii to mleko na zamowienie? ja wczoraj pierwszy raz dalam Pati czopek na uspokojenie, taki homeopatyczny i NIC nie zadzialał. Spiewala do 1 w nocy.
 
reklama
Anula Patrycja tez urodzila sie duza (3700) i na poczatku jadla co 3 h po 90 ml teraz je duzo mniej, budzi sie co cztery 5 h i czasem zje 120 a czasem 40ml w sumie nie wyrabia nawet normy zalecanej. Sa dni ze je tylko 300ml na dobe.zauwazylam ostatno ze dwa dni spi non stop i dwa dni placze krzyczy caly czas. A Ty dajesz juz Nadii to mleko na zamowienie? ja wczoraj pierwszy raz dalam Pati czopek na uspokojenie, taki homeopatyczny i NIC nie zadzialał. Spiewala do 1 w nocy.
tak daje juz jej te mleko i chociaz po kolkach sladu brak.kupuje we wrocku ale nasza kochana ewunia22 zalatwila mi tez u siebie z tym ze mam na razie zapas. no a u nadii zle wyszly wyniki moczu i latam teraz po przeswietleniach i innych badaniach...za duzo bialych plytek:-:)-(az sie boje myslec:-:)-(na moja tez viburcol nie dziala,zreszta nic nie dziala:baffled: i wychodzi na to ze musisz poczekac az ten zabek sie wybije-zgroza... mnie tez wszystko i wszyscy wkur....ą, wez spakuj siebie i mala i podpal chate z sasiadami i ich pieprzonymi organami-najlepiej w nocy zeby tesciowa byla hehe.szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bysmy sie razem do jakiegos psychologa wybrały

mam nagrana suszarke na laptopa to przez 5 minut czasem krocej potrafi byc spokojna-no ale nie zawsze to dziala
 
Ostatnia edycja:
Do góry