reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Witam wszystkie mamusie ;) Mam pytanko czy zwiekszona wydzielina przez kilka dni moze byc oznaka bliskiego porodu ??? Mam jeszcze troche czasu do terminu ale wiem ze to roznie bywa. Przez cala ciaze mialam wydzieline ale ostatnio sie znacznie zwiekszyla a teraz mam wrazenie ze znow wraca do normy.
 
Dziewczyny za 4h wyjezdzamy do Polski na urlop. Jedziemy autem wiec troche sie martwie o Natanka jak to zniesie. Trzymajcie kciuki by droga byla przejezdna a maly cala ja przespal.
 
Witam wszystkie mamusie ;) Mam pytanko czy zwiekszona wydzielina przez kilka dni moze byc oznaka bliskiego porodu ??? Mam jeszcze troche czasu do terminu ale wiem ze to roznie bywa. Przez cala ciaze mialam wydzieline ale ostatnio sie znacznie zwiekszyla a teraz mam wrazenie ze znow wraca do normy.
Ja mam zwiekszoną wydzieline od 2 tyg. w poniedziałek byłam u gina i porodu nie wywróżył;-):tak:
 
hej dziewczyny ja raz jeszcze:(
słuchajcie panikara jestem albo kazda kobieta w ciązy tak ma.
Ostatnio na wizycie okazało sie ze jestem jednak w 37 tygodniu ciąży teraz dokładnie 37+3 i mam miec planowaną cesarke ale dopiero na 40 tydzień prawie czy to normalne??
Mam wskazanie od okulisty że nie może u mnie dojsc do boli porodowych ( długa historia) a lekarz jakby nigdy nic mówi żebyśmy czekali i on dopiero ustali termin. Od dwóch tygodni mam takie bóle w krzyzu, i nie tylko bo jeszcze kłucie w ppodbrzuszu, brzuch to mam prawie cały czas twardy jedynie jak sie chwilke położe to staje sie mięciutki i wraca do stanu twardego. dzisaiaj jeszcze mam taki starszny ból w krzyzu ze sie prawie nie ruszam bo wrzeszcze z bólu. ledwo chodze cały czas spiąca jestem, i boje sie że już sie zaraz zacznie...nie weim co mam o tym wszytskim myslec...jak sadzicie czy to normalne??
 
trochę się zaczynam niepokoić. Jestem w 34 tc i ostatnio zauważyłam dziwne objawy. Męczą mnie nudności (wymiotów nie ma raczej), boli mnie brzuch nisko tak jak przed okresem
 
trochę się zaczynam niepokoić. Jestem w 34 tc i ostatnio zauważyłam dziwne objawy. Męczą mnie nudności (wymiotów nie ma raczej), boli mnie brzuch nisko tak jak przed okresem :-(. Co prawda brzuch raczej mi się nie obniża ale i tak sie martwię, że to już. Chociaż z drugiej strony tak do końca nie wiadomo na kiedy mam termin (dla mnie nie jest to oczwiste) bo z okresu mój ginuś wyliczył mi na 24 sierpnia (to za dwa tygodnie:szok:) ale z usg wyszło na 14 września. Mam mętlik w głowie i sama nie wiem co tym myśleć.
 
A ja już jestem po :-) :-) :-) 04.08 o godz. 0:15 urodziła super fajnego małego człowieczka poród trwał tylko 2 godzinki mały ważył 4100 i miał 58 cm. dostał 10 pkt :-) Warto było się pomęczyć te 9 miesięcy.
 
Inga_00 nie martw się wszytsko jest w jak najlpeszym porzadeczku..tak ma byc..Twój organizm przygotowuje się do wydania maleństwa na świat:) ja jestem w 38 tg i mam duzo więcej takich objawów o których spanikowana pisałam wczesniej ale po wizycie u ginegologa mojego usłyszałam że dopóki wody nie odejda albo nie zacznie sie akcja skurczowa regularna to musze to przetrwać:) a dodam że prawie cały czas mam bóle krzyzowe:) ale już sobie nie krzywduje byle moje sloneczko bylo odowiednio przygotowane do przyjścia na ten świat:) co do twojego 34 tg to termin za dwa tygodnie to duzo duzo za wczesnie...ja mam taki a jestem w 38...także masz jeszcze duzo duzo czasu...jak wszytsko pójdzie jak nalezy to ponad mc:) nie martw sie:) jak masz jakies pytanka jeszcze pisz:)

kamilkar Serdecznie gratuluje i wszytskiego naj naj naj naj...duzo duzo zdówka dla meleństwa...ehhh.....pięknie....tylko pozazdrościc Ci:) :-);-)
 
reklama
A ja już jestem po :-) :-) :-) 04.08 o godz. 0:15 urodziła super fajnego małego człowieczka poród trwał tylko 2 godzinki mały ważył 4100 i miał 58 cm. dostał 10 pkt :-) Warto było się pomęczyć te 9 miesięcy.

Gratuluję i zazdroszczę tak szybkiego porodu ciekawe ile ja będę rodzić pierwsze 13h sie rodziło a teraz ???;-)
 
Do góry