reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Jesli chodzi o bole przepowiadajace to ja dopiero odczolam je jak mi wody zaczely odchodzic tzn jakies 5h przed urodzeniem Natanka.


Inga ja mialam tez takie bole nawet nie mglam kasznac ani kichnac bo bol byl okropny. Moja mama jak byla ze mna w ciazy miala to samo i opisala mi to "jakby tluszcz mi zebra rozrywal". Nawet mialam robione usg ale nic nie wykazalo. Lekarz powiedzial mi ze dziecko nie ma miejsca i mi nozkami nwypycha zebra i bym sie nie martwila bo jak urodze to to minie i tak sie tez stalo.
Dziewuszki macie jakies sprawdzone sposoby na potowki?? Podczas 24h drogi ido Polski maly sie strasznie spocil i teraz ma okropna kaszke. Macie jakies porady?​
jeżeli karmisz piersią to posmaruj mu buźkę swoim mlekiem. to się zrobi takie zaschnięte ale nie wycieraj tego.zrób to na przykład ze dwie h przed kąpielą.i umyj podczas. pozdrawiamy
 
Dziewczynki, lekarz powiedział mi to samo - mały ma za mało miejsca. Wolgóle jestem zadowolona, bo wyniki mam jak na ostatni etap ciąży rewelacyjne. a te bóle? jakoś się da rady znieść, ale wydaje mi się, ze po dzisiejszej nocy opadł mi troszkę brzuch. Jak to jest z tym opadającym brzuchem? opada powoli czy raczej w jednej chwili.
pozdrowionka
 
U mnie brzuch obniżył się z dnia na dzień czyli bardzo szybko od razu było to widoczne że brzuszek mi opadł a stało się to około 3 tygodnie przed porodem.pozdrawiam
 
kamilkar - dzięki za odpowiedź. Oj mam nadzieje że już niedługo coś się zacznie dziać, choć jak znam moje szczęście to sobie poczekam pewnie....
Inga_00 - mi brzuszek opadł też raczej szybko i to dość nisko... już jakieś 3 tygodnie temu więc mam nadzieje że poród nastąpi na dniach... że tak jak u kasia2804 3 tygodnie po opadnięciu brzuszka:D
Pozdrawiam:**
 
Cześc dziewuszki :):-)
Wszystkim kóre urodziły w czasie gdy nie miałam czasu tu napisać serdecznie gratuluje :-)

Ostraszka moja niuńka też miała przez pare dni straszną wysypkę na buzi. Na bokach czerwone plamki a na czóku taka podskurna "kaszka". Sama z tym walczyłam wszystkimi siłami bo było mi szkoda buźki maleństwa. U nas w 100% poskutkował Atoderm z Biodermy. W dwa dni Pati ma znów buźkę jak laleczka. Przed tą biodermą próbowałam kremu oliatum i kremu emolium ale nie bylo żadnych rezultatów, powiedziałabym nawet ze bylo gorzej. Dopiero w aptece mi kobietka poleciła tą bioderme. Jest to drozsze od oliatum bo za 200ml zapłaciłam 45 zł ale warto.

Anula co u Ciebie i Nadii ?? jak to maleństwo sie czuje ?
 
Anula co u Ciebie i Nadii ?? jak to maleństwo sie czuje ?
oj kochana u nas niestety bez zman-wyczekuje dnia kiedy przestanie sie drzec. na szczescie wyniki badan sa ok i wszystko wskazuje na to ze taka jej uroda:-(
a jak Patunia?

dziewczyny jak czytam o tych waszych symptomach i jak nie mozecie sie doczekac kiedy okaze sie ze to juz TO a nie fałszywy alarm to mi sie przypomina jak ja czekalam-wspolczuje i zycze szybkich i lekkich rozwiazan!!!!
buziaki
MINUTKA???????????????????????
 
Witam was wszystkie
Mam takie pytanie termin porodu mam na 27 sierpień ale wczoraj rano odpadł mi czop a czytałam że dzieje sie tak na kilka dni lub godzin przed porodem no ale u mnie jak narazie nic sie nie dzieje długo można tak chodzić bez tego czopa???
 
reklama
Czewsc dziewuszki
Wczoraj byłam na wizycie u Pediatry-neurologa dziecięcego, który stwietrrził asymetrę u mojej córci. ma obnizone napiecie na osi glówka kark a podwyzszone w konczynach. Mamy skierwoanie na rechabilitację, ale z tego cow wiem na refundowana trzeba czekac nawet 2 miesiące. I stąd moja prośba do Was. jeśli macie namiary na naprawdę dobrego recgabilitanta z woj dolnosląskiego, najlepiej glogów, polkowice, lubin, zielona góra to prosze o namiary. Chcialabym od zaraz zaczac cwiczenia z córeczką.
Anulka dobrze, że wsio wporządku. Zdrówko najważniejsze. Jak widzisz u mojej niuni mała awaria i trzeba na rechabilitacje. Chce prywatnie bo dwa razy bylam u pediatry na NFZ i dwa razy mi debil powiedział, że to nic ze glowka spłaszczona z jednej strony, to nic ze sie uklada na prawo bo to przejdzie, a nawet jej cham nie obejzał. Wczoraj poszlam prywatnie i widzisz od razu rechabilitacja i to juz ostatni dzwonek zeby zacząc. Jak bym złapała wczoraj tego szanownego pana Króla(pediatra z glogowa) to bym mu pysk obiła. Aż sie poryczałam ze złosci jak wyszłam z gabinetu od p. Pydzik która dla mnie jest naprawde lekarzem z powołania.
 
Do góry