reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepić czy nie szczepić....temat rzeka:)

jankesowa a położna Ci nie powiedziała kiedy na pierwsze szczepienie masz się stawić mnie poinformowała o tym właśnie położna?? Ty rodziłaś w ten sam dzień co ja i my pierwsze szczepienia mamy 1.06 (w dzień dziecka ;-))
 
reklama
Ja mam pierwsze szczepienie w przyszły piątek, tak ustaliłyśmy z lekarką... ale ogólnie to ok 6 - 7 tyg będzie wzw, krztusiec+hemophilus i rota, czyli 2 wkłucia i picie... będę ryczeć buuu, mam nadzieję, że jak go przystawię do piersi to lepiej to zniesie...
 
no właśnie najgorzej jak się uleje... bo wtedy sobie to 300zł można wsadzić... Nam kazali przyjechać nie zaraz po karmieniu żeby właśnie były mniejsze szanse na ulanie, ale mój syn ulewa nawet 3h po karmieniu ;-)
 
:) to pewnie jakieś dobre musi być, Bianka Espumisan zajada ładnie, oby te rotki też chciała
 
Acronka, mój Starszak ma teraz 5 lat i idziemy na szczepienie (2 szczepionki), a nie ma ich w kalendarzu....dopiero przy 6cio latkach
 
acronka szczepilas w szpitalu? bedziesz teraz na cos szczepic?
ja szczepilam tylko BCG, euvaxem nie. teraz nie wiem co zrobic :( lekarka poleca 6w1, bo te sanepidowskie szczepionki co są za free to koreańskie świństwo jak euvax, a w skojarzonych niby lepsze...ale wiesz że nie wiesz;-( cholera jasna.
 
acronka szczepilas w szpitalu? bedziesz teraz na cos szczepic?
ja szczepilam tylko BCG, euvaxem nie. teraz nie wiem co zrobic :( lekarka poleca 6w1, bo te sanepidowskie szczepionki co są za free to koreańskie świństwo jak euvax, a w skojarzonych niby lepsze...ale wiesz że nie wiesz;-( cholera jasna.

tyle, że na raz fundujesz maleństwu 6 wirusów...
 
reklama
acronka szczepilas w szpitalu? bedziesz teraz na cos szczepic?
ja szczepilam tylko BCG, euvaxem nie. teraz nie wiem co zrobic :( lekarka poleca 6w1, bo te sanepidowskie szczepionki co są za free to koreańskie świństwo jak euvax, a w skojarzonych niby lepsze...ale wiesz że nie wiesz;-( cholera jasna.

Ja rownież chciałam szczepić 6w1 ale po konsultacji z pielęgnaiarką i położną obie panie( dodam iż kobity są konkretne i znajace się na rzeczy ) powiedziały iż w szczep.6w1 jest niepotrzebna poniewaz za kazdym razem podawana jest zoltaczka i po co jej tyle no i niepotrzebnie wydaje sie tyle kasy ( choc to juz najmniej istotne ) takze ja zostaje przy 5w1 i rotawirusy .
 
Do góry