reklama

szczepienia

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez kora10, 2 Grudzień 2007.

1. kora10

kora10 Zaciekawiona BB

:szok:witam Adrianek skończył 5 miesięcy a miał tylko pierwsze szczepienie gdy miał 6 tygodni ,następne są przesuwane do ciągle jest podziębiony 4 mamy iść na szczepienie ale no znów kaszle i smarka więc pani dr. mi go nie za szczepi:wściekła/y:.Starsza córka chodzi do przedszkola i zawsze coś przyniesie a on łapie .Powiedzcie mi czy miała któraś z was taki problem i cz y maluszkowi nic nie będzie:baffled:

2. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

troche się dziwię Twojej pani doktor. Nie wiem wprawdzie co jest Twojemu synkowi, ale jeśli to jest lekkie przeziębienie to nie jest ono przeciwskazaniem do szczepienia. Nie szczepi się tylko gdy to jest ostra infekcja z wysoką gorączką :dry:

3. reklama
  4. kora10

kora10 Zaciekawiona BB

miał zapalenie oskrzeli brał zastrzyki 2 razy dziennie przez 7 dni wszystko było ok,po antybiotyku ( zastrzykach) trzeba było odczekać 2 tygodnie ,wtedy ja się troszkę pod ziębiłam i już mi pani dr. nie zaszczepiła ,no i teraz on smarka i pokaszluje więc mi go nie zaszczepi ,,,,koszmar

5. busayna

busayna Aktywna w BB

Drogie mamusie, pewnie po raz kolejny wróce do tego samego pytania.. ale czy szczepicie Wasze dzieci na grypę? Ja zdecydowałam się zaszczepić. Mam bardzo dobre doświdczenia z Influvac'iem, wypróbowanym na sobie. Teraz chciałabym zaszczepić córeczkę. Macie jakieś doswidczenia?

Poleć forum