reklama

Szczotka do butelek ?

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez wikila, 4 Marzec 2008.

1. wikila

wikila Gość

Dziewczyny mam problem :/
    Moja siostra od jakiegoś czasu karmi przez butle. Wiadomo, że z tym
    wiąże się sterylizacja butlek, smoczków i reszty tego jedzeniowego
    asortymentu :) Kupiłyśmy już kilka szczotek do mycia butelek, ale
    wszystkie (tzn. 3 szt.) jak do tej pory rozpadały się w drobny mak.
    A to włosy wychodzą, a to ułamała się rączka, a to włosy smoczki po
    zmoczeniu śmierdzą.
    Czy możecie proszę polecić jakąś dobrą sprawdzoną szczotkę z którą
    nie miałyście problemu ? Ja wiem, że te szczotki zużywają się po
    pewnym czasie użytkowania, ale nie powinny chyba wyglądać i pachnieć
    źle po kilku dniach ich używania.
    Czekam na poradę z Waszej strony :)

2. **malinka**

**malinka** Fanka BB :)

stary temat ale może się komuś przyda - kupiłam szczotkę babydream w rosmannie, używam jej już ok mieisąca i jest ok

3. reklama
  4. Ania007

Ania007 Zaciekawiona BB

hej, ja również kupilam taką szczoteczke tylko w biedronce smiało moge powiedzieć że pierwsze pół roku mi dobrze służyła ale później gąbeczka na końcu się rozkruszyła, ale włos ze szczotki do tej pory żaden nie spadł :-)takie szczotki pojawiają się w sieci Biedronka co pół roku dostępne są także smoczki, butelki (o pojemności 125ml i 250ml)śliniaczki,kubeczaki niekapki, grzebyki i szczotki do włosów oraz gryzaczki. Wszystko ładnie zapakowane a cena każdej z rzeczy nie przekracza 5 zł. Ale naprawde są dobre, do wyboru sa motywy lwa, żyrafy lub owieczki.:eek:

5. agag28

agag28 Malwinkowo Jackowo

hej, ja używam szczotki tommee tippee i jestem bardzo zadowolona, nie wychodzą włosy i nie gniotą się nie rozłażą:-) może nie należy do najtańszych ale warta swojej ceny:-)

6. trrrrrr

trrrrrr Zaciekawiona BB

moja znajoma, mówiła, są w ogóle takie butelki samosterylizyjące, tylko nie wiem dokładnie na czym to polega, że same się one sterylizują, ja używałam szczotek Aventu

7. kaTekla

kaTekla ja

Takie butelki polegają na tym, że można je sterylizować w mikrofalówce, tutaj http://tnij.org/f2bv o tym czytałam. W sumie poręczne rozwiązanie, bo nie trzeba wygotowywać butelek.

8. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ja też zużyłam kilka szczotek zanim wykosztowałam się i kupiłam z aventu. Polecam jak wszystko tej firmy szczotka też sprawdza się znakomicie. Przede wszystkim przekonuję fakt że na szczycie nie ma tej gąbeczki. A wiadomo że gąbki są siedliskiem wszystkich zarazków i nawet jeżeli się nie rozleci taka zwykła to i tak trzeba co miesiąc wymienić.

9. andziaa21

andziaa21 Zaangażowana w BB

Ja też kupiłam butelki samostrylizujące na przykład w mikrofali, ale do zwykłego mycia od czasu do czasu używam szczotki kupionej z Avent i jest bardzo dobra.

10. reklama
  11. Babymommy

Babymommy Początkująca w BB

Ja uzywam szczotki lovi. Jakos nie specjalnie przykladalam wage do tego jaka szczotke wybrac ale skoro butelki mam lovi to i wybralam szczotke dedykowana do tych butelek, choc dzieki temu, ze ma wlosie a nie gabke wyszoruje kazda szczotke i recze, ze jej nie porysuje. Ta sprostala wymagania, poniewaz swietnie czysci i smoczki i butelki. Dociera w kazdy zakamarek poprzez wlasnie to, ze nie posiada gabki. Minusem jest zawieszka. Na haczykach kiepsko ja powiesic ale skoro nie ma chowanej koncowki do mycia smoczkow (jak np. W babydream) to trzeba sobie poradzic inaczej ;) jednak nie uwazam to za wade. Napewno jest jedna z lepszych szczotek na rynku w dodatku mozna ja kupic w minimalnej cenie. Polecam.

12. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My używamy z rossmana, są tam jakby dwie szczoteczki w jednym - dużo do butelek, i malutka do smoczków. Super sprawa.

Poleć forum