reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczotka do butelek ?

W

wikila

Gość
Dziewczyny mam problem :/
Moja siostra od jakiegoś czasu karmi przez butle. Wiadomo, że z tym
wiąże się sterylizacja butlek, smoczków i reszty tego jedzeniowego
asortymentu :) Kupiłyśmy już kilka szczotek do mycia butelek, ale
wszystkie (tzn. 3 szt.) jak do tej pory rozpadały się w drobny mak.
A to włosy wychodzą, a to ułamała się rączka, a to włosy smoczki po
zmoczeniu śmierdzą.
Czy możecie proszę polecić jakąś dobrą sprawdzoną szczotkę z którą
nie miałyście problemu ? Ja wiem, że te szczotki zużywają się po
pewnym czasie użytkowania, ale nie powinny chyba wyglądać i pachnieć
źle po kilku dniach ich używania.
Czekam na poradę z Waszej strony :)
 
reklama
stary temat ale może się komuś przyda - kupiłam szczotkę babydream w rosmannie, używam jej już ok mieisąca i jest ok
 
hej, ja również kupilam taką szczoteczke tylko w biedronce smiało moge powiedzieć że pierwsze pół roku mi dobrze służyła ale później gąbeczka na końcu się rozkruszyła, ale włos ze szczotki do tej pory żaden nie spadł :-)takie szczotki pojawiają się w sieci Biedronka co pół roku dostępne są także smoczki, butelki (o pojemności 125ml i 250ml)śliniaczki,kubeczaki niekapki, grzebyki i szczotki do włosów oraz gryzaczki. Wszystko ładnie zapakowane a cena każdej z rzeczy nie przekracza 5 zł. Ale naprawde są dobre, do wyboru sa motywy lwa, żyrafy lub owieczki.:eek:
 
hej, ja używam szczotki tommee tippee i jestem bardzo zadowolona, nie wychodzą włosy i nie gniotą się nie rozłażą:-) może nie należy do najtańszych ale warta swojej ceny:-)
 
moja znajoma, mówiła, są w ogóle takie butelki samosterylizyjące, tylko nie wiem dokładnie na czym to polega, że same się one sterylizują, ja używałam szczotek Aventu
 
Ja też zużyłam kilka szczotek zanim wykosztowałam się i kupiłam z aventu. Polecam jak wszystko tej firmy szczotka też sprawdza się znakomicie. Przede wszystkim przekonuję fakt że na szczycie nie ma tej gąbeczki. A wiadomo że gąbki są siedliskiem wszystkich zarazków i nawet jeżeli się nie rozleci taka zwykła to i tak trzeba co miesiąc wymienić.
 
Ja też kupiłam butelki samostrylizujące na przykład w mikrofali, ale do zwykłego mycia od czasu do czasu używam szczotki kupionej z Avent i jest bardzo dobra.
 
Ja uzywam szczotki lovi. Jakos nie specjalnie przykladalam wage do tego jaka szczotke wybrac ale skoro butelki mam lovi to i wybralam szczotke dedykowana do tych butelek, choc dzieki temu, ze ma wlosie a nie gabke wyszoruje kazda szczotke i recze, ze jej nie porysuje. Ta sprostala wymagania, poniewaz swietnie czysci i smoczki i butelki. Dociera w kazdy zakamarek poprzez wlasnie to, ze nie posiada gabki. Minusem jest zawieszka. Na haczykach kiepsko ja powiesic ale skoro nie ma chowanej koncowki do mycia smoczkow (jak np. W babydream) to trzeba sobie poradzic inaczej ;) jednak nie uwazam to za wade. Napewno jest jedna z lepszych szczotek na rynku w dodatku mozna ja kupic w minimalnej cenie. Polecam.
 
reklama
Do góry