reklama

Szef mnie unika i co z tym zrobić ?

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Evinka, 7 Październik 2010.

1. Evinka

Evinka zakupoholiczka

Witam !

Co powinnam zrobic jeżeli przebywam na zwolnieniu i szef nie odbiera telefonu jak dzwonie w biurze cięzko go zastać,jednym słowem mnie unika.
    Czy np.zwolnienie moge mu przesłac listem poleconym na adres zamieszkania ? adres z pieczątki firmowej juz nie istnieje.Jakie będe miała potwierdzenie że np.kontynuacja zwolnienia wysłałam pocztą dotrze do niego i jak udowodnie ze własnie zwolnienie wysłałm a nie kartkę z zyczeniami ;P

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

A jaki jest adres prowadzenia działalności? A jak jest określone miejsce wykonywania pracy w Pani umowie?

3. reklama
  4. Evinka

Evinka zakupoholiczka

Adres prowadzenia działalnosci jest taki sam jak miejsce wykonywania mojej pracy.Ale ostatnio zmieniło się miejsce mojej pracy tz.biuro a tam cięzko go zastać bo cały czas pracuje "w terenie".W umowie nie mam tego zaznaczone.Czy należy to do moich obowiązków aby bylo to ujęte na umowie ?

5. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Nie widze powodu by przesyłać zwolnienie na adres zamieszkania. Nalezy przesłać druk na adres firmy. Nieodebranie dwukrotnie awizowanej przesyłki obciąża pracodawcę. Dodatkowo informację o zwolnieniu i tym, ze wysyła Pani druk pocztą wysłałabym mailem (jesli to mozliwe).

6. Evinka

Evinka zakupoholiczka

Dziękuje ;)

Poleć forum