reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szew przezbrzuszny TAC

MartaS89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2022
Postów
470
Może któraś z was się orientuje gdzie można taki szew założyć? Wiem,że można było w Łodzi u doktora Krasomskiego,ale niestety on zmarł w 2020 roku.
 
reklama
Nie mam tego szwu więc za wiele nie pomogę. Ale wiem ze zakładają go w szpitalu Świętej Zofii w Warszawie przez profesora Jakiela
 
orientujesz się czy jest to refundowane na NFZ ?

Bardzo Cię przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale umknęło mi :(

Niestety nie wiem. W ogóle o czymś takim dowiedziałam się przypadkiem, leżąc w szpitalu z dziewczyną która taki szew miała. U niej powodem założenia go było dwukrotne poronienie w okolicach 20 tygodnia ciąży. Ona na pewno zakładała go prywatnie i dość sporo to kosztowało (niestety nie pamiętam ile, ale chyba powyżej 5 tys.). Z tego co mówiła najpierw miała mieć go zakładanego również w Warszawie, ale w szpitalu "Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM" - i tam chyba to miało być na NFZ, ale coś nie poszło i lekarz ostatecznie wprost powiedział, że założy jej dopiero jak urodzi trzecie martwe dziecko :(

Wiem z innych postów, że u Ciebie problem jest inny więc może będziesz miała większe szanse i predyspozycje na sfinansowanie tego przez NFZ
 
Może któraś z was się orientuje gdzie można taki szew założyć? Wiem,że można było w Łodzi u doktora Krasomskiego,ale niestety on zmarł w 2020 roku.
Spróbuj skontaktować się ze stowarzyszeniem Nasz Bocian. Myśle, ze mogą podpowiedzieć gdzie i jak mogłabyś taki szew założyć.
 
Bardzo Cię przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale umknęło mi :(

Niestety nie wiem. W ogóle o czymś takim dowiedziałam się przypadkiem, leżąc w szpitalu z dziewczyną która taki szew miała. U niej powodem założenia go było dwukrotne poronienie w okolicach 20 tygodnia ciąży. Ona na pewno zakładała go prywatnie i dość sporo to kosztowało (niestety nie pamiętam ile, ale chyba powyżej 5 tys.). Z tego co mówiła najpierw miała mieć go zakładanego również w Warszawie, ale w szpitalu "Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM" - i tam chyba to miało być na NFZ, ale coś nie poszło i lekarz ostatecznie wprost powiedział, że założy jej dopiero jak urodzi trzecie martwe dziecko :(

Wiem z innych postów, że u Ciebie problem jest inny więc może będziesz miała większe szanse i predyspozycje na sfinansowanie tego przez NFZ
No właśnie u mnie inny jest problem,bo ja po operacji onkologicznej nie mam szyjki macicy i bez tego szwu nie donoszę żadnej ciąży.
 
reklama
Do góry