reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

Witam. Doxa, znalazlam ciekawie opisane o karmieniu i zmianach w mleku kobiety. Polecam http://isr.atspace.com/r8/rr8.htm
Wiecie ja też mam teraz za "zadanie domowe" ćwiczenie oddechów przeponą, wychodzą mi w końcu calkiem nieźle. A oddychanie zsapanego pieska już przerabialyście?? Kupa śmiechu ale podobno bardzo potrzebne. Pozdrawiam
 
reklama
hi, hi zasapanego pieska jeszcze nie ćwiczyliśmy, ja byłam tylko 1x na zajęciach, z resztą nie mogę ćwiczyć :(, ale zobaczymy.

Jolik a babka powiedziała Ci co źle robisz? To naprawdę wymaga tylko trochę wprawy, u nas wiele kobiet zupełnie nie umiało, u części był prawie dobrze i położna kazała wszystkim ćwiczyć w domu. Bo potem dojdzie jeszcze stres, skurcz, ból itp. i bez wprawy na pewno nie uda się oddychanie przeponowe.
 
Efunia,

Dobra Jesteś!!
Tak naprawdę to chyba nie warto sie przejmować, no chyba, że ma się patologiczna ciążę. To absolutny zakaz!!
 
Efunia,

Z tym mizaianiem cycuszków, przez męża (albo Kogoś innego ;)), to nie tak do końca. Musiałby Ci to robić kilka godzin dziennie, codziennie. Jedno małe miźnięcie, jeszcze chyba?? nikomu nie zaszkodziło.
Ale do listy możesz dołączyć, absolutny zakaz jazdy na rowerze. Mój Gin tak mi właśnie powiedział i to w 4 miesiącu!!
Do tego należy dodać zakaz picia alkoholu (powyżej 2 lampek czerwonego wina dziennie). Rozszerzone naczynia krwionośne mogą przyspieszyć poród!
 
Powiem Wam ,ze bycie ciężarną do łatwych nie należy ;) Ja i tak juz zapomniałam co to sex :(
A co do seksu to najlepiej po 36 tyg z powodow o ktorch pisze Efunia o ile oczywiscie nie ma stanow zapalnych.
 
Serdecznie współczuję. Na szczeście, możemy się cieszyć pożyciem małżeńskim. Trudno mi sobie nawet wyobrazić, brak kontaktów. Mam strasznie duże napięcie, wieksze niż kiedykolwiek ;)
 
reklama
Do góry