reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :)

reklama
Nigdy na takim wyjeździe nie byłam, ale myśle, że super pomysł. Dzieci powinno się od początku do języka przyzwyczajać, a jak jej się wyjazd spodoba, to może będzie sie chętnie uczyła po powrocie :)
 
To zależy od dziecka na pewno.Rozumiem,budnik,że chcesz wziąc udział w kursie Parent and Child?
Jestem anglistą i raz wybrałam się na podobny kurs z córką- to znaczy ja pojechałam tam do pracy a przy okazji brałam udział w zajęciach z córką.Moja córka była jednak ciężko przerażona gdy zostawiałam ją na zajęciach z dziećmi anglojęzycznymi.Jako prawie pięciolatka po prostu nie potrafiła dostosować się do grupy dzieci zupełnie jej nieznanych,choć dobrze rozumiała co mówią i sama też trochę mówiła po angielsku.
Najlepiej czuła się na zajęciach ze mną,mimo,że ja wtedy pracowałam.
 
No tak, to wszystko zależy od tego jak zorganizowane są zajęcia i lepiej o to wszystko dopytać przed wyjazdem. Zwłaszcza jak twoja córcia nie chodzi do przedszkola itp i takie zajęcia mogą być dla mniej szokiem ;) Ale ogólnie uważam, że to świetny sposób na język!
 
Do góry