reklama

Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :)

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez budnik123, 24 Marzec 2015.

 1. budnik123

  budnik123

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Co myślicie o takich wyjazdach językowych Wyjazdy językowe dla dzieci - edUKatio? Moja niunia ma już 4 latka i zastanawiam się, czy w te wakacje nie wybrać się z nią do UK. Ja podszkolę język, Mała też zacznie swoją przygodę z angielskim. Macie podobne doświadczenia?
   
 2. Lilwriggle

  Lilwriggle Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nigdy na takim wyjeździe nie byłam, ale myśle, że super pomysł. Dzieci powinno się od początku do języka przyzwyczajać, a jak jej się wyjazd spodoba, to może będzie sie chętnie uczyła po powrocie :)
   
 3. reklama
 4. Jadran

  Jadran Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To zależy od dziecka na pewno.Rozumiem,budnik,że chcesz wziąc udział w kursie Parent and Child?
  Jestem anglistą i raz wybrałam się na podobny kurs z córką- to znaczy ja pojechałam tam do pracy a przy okazji brałam udział w zajęciach z córką.Moja córka była jednak ciężko przerażona gdy zostawiałam ją na zajęciach z dziećmi anglojęzycznymi.Jako prawie pięciolatka po prostu nie potrafiła dostosować się do grupy dzieci zupełnie jej nieznanych,choć dobrze rozumiała co mówią i sama też trochę mówiła po angielsku.
  Najlepiej czuła się na zajęciach ze mną,mimo,że ja wtedy pracowałam.
   
 5. patyx

  patyx

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No tak, to wszystko zależy od tego jak zorganizowane są zajęcia i lepiej o to wszystko dopytać przed wyjazdem. Zwłaszcza jak twoja córcia nie chodzi do przedszkola itp i takie zajęcia mogą być dla mniej szokiem ;) Ale ogólnie uważam, że to świetny sposób na język!
   

Poleć forum