reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkoły rodzenia - czyli jak przygotować się do roli mamy

hehe ja ide na żywioł -choc to szpital podjal za mnie taka decyzje...:eek: moze przy nastepnym bablu cos sie zmieni, bo Margolka to w bólach przyjdzie na swiat, ale i tak jest moim najswpanialszym bąkiem na świecie:tak:
 
reklama
Ja też nie chcę być tak 'odważna' jak ostatnio, ale muszę... u mnie nie ma ZZO :-( Ale damy radę :-)
13x13- Ty to z notateczek przepisujesz, czy tak z głowy lecisz??? Bardzo fachowe te Twoje 'wykłady' ;-)
 
hehe ja ide na żywioł -choc to szpital podjal za mnie taka decyzje...:eek: moze przy nastepnym bablu cos sie zmieni, bo Margolka to w bólach przyjdzie na swiat, ale i tak jest moim najswpanialszym bąkiem na świecie:tak:

Dagsilka...no ja przy pierwszym porodzie tez szłam na żywioł..hehehe, wiec teraz sobie odpuszczam:tak:, ale nie żałuje, przynajmniej wiem jak jest...heheheh
 
Dagsilka...no ja przy pierwszym porodzie tez szłam na żywioł..hehehe, wiec teraz sobie odpuszczam:tak:, ale nie żałuje, przynajmniej wiem jak jest...heheheh

no ja drugie dziecie z zzo ( bo pewnie tez strace odwage niewiedzy), trzecie przez cc (bo bede wolala wszystko przespac:-))- wszystkiego trzeba w koncu spróbowac;-) najwazniejsze zeby tylko zdrowie dopisało, a reszta jakos sie ułozy:tak:
 
no ja drugie dziecie z zzo ( bo pewnie tez strace odwage niewiedzy), trzecie przez cc (bo bede wolala wszystko przespac:-))- wszystkiego trzeba w koncu spróbowac;-) najwazniejsze zeby tylko zdrowie dopisało, a reszta jakos sie ułozy:tak:

hehehe i FULL opcja zaliczona:tak:, ja już z CC raczej nie skorzystam bo na 3 dziecko sie nie zdecyduje.
 
reklama
13x13 a Ty sie zdecydowalas na zzo?

Więc jak to było:-p

Najpierw byłam na nie -bo pomysł wbijania igły w mój kręgosłup nie bardzo mi się podobał:eek: jak nie widzę co się dzieje to nie ufam że ktos robi to co powinien:confused2:

Później stwierdziłam ze tak po to jest żeby sobie ulżyć... no bo mamy XXI wiek itp itd...

A teraz już nie wiem...:-(
załamało mnie to że II faza porodu ma trwać mniej niż 2h po zzo -jak nie to cięcie (tak tu mają w szpitalu)
no i jeśli chcę rodzić w wodzie też zzo odpada

Może natura będzie tak łaskawa ze sama zdecyduje i jak już dotrę do szpitala w warszawskich korkach to położna powie "sorry za późno na zzo":szok::confused2::-p
No bohaterki na pewno zgrywać nie będę ;-)
 
Do góry