reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital w Mikołowie czy Tychach , Bielsku Białej?

ale czy tak super skoro odwiedzający stoi w holu,korytarzem wciąz ktoś sie szwęda ,dziecko wraz z matka narazone jest na przeciąg :(
w mikołowie mozna przyjmować gości w pokoju w którym sie lezy sa to pokoje 1 i 2 osobowe ,przeważnie mamusia ma pokój tylko do swojej dyspozycji bo az tak wielu porodów nie ma w ciągu dnia-poza tym co ważne w pokoju jest wc,w szpitalu tyskim jest wc na korytarzu:(

wybacz, szpital wg mnie nie jest od przyjmowania gości. od tego ma się dom. chyba wszystkie napalone babcie, ciotki, wujki, koleżanki i inni krewni i znajomi mogą wytrzymac 3 dni bez konieczności oglądania małego dziecka skoro wytrzymali 9 miesięcy. poza tym nie wszystkie kobiety po porodzie wyglądają jak miss polonia i obecność 20 obcych osób dziennie u sąsiadki po prostu może krępować. a poza tym im mniej osób tym mniej zbędnych zarazków.
 
reklama
Majowapanna masz rację.Też mnie wkurzały te odwiedziny do sąsiadki,ludzie bez wyczucia,nie miałam wyjścia musiałam przy nich karmić na co nie miałam ochoty, ta dziewczyna sama była wkurzona, na jej miejscu bym im powiedziała,że odwiedziny jak wrócę do domu.Przyszli i tak siedzieli i nic nawet nie gadali tylko ona się msuiała produkować.Ale z drugiej strony cieszyłam się,że mąż mnie może odwiedzić w sali i nie muszę wychodzić na korytarz jak w Oświęcimiu...
Anna_79 ale niestety wg mnie opieka w Mikołowie jest nawet gorsza niż w Oświęcimiu.Pisałam już wiele razy:-psorry ale powtórzę,że panie na noworodkach były zupełnie niepomocne i nieprzyjazne, żadan nie przyszła się spytać czy mamy problem z karmieniem a nawet dostałyśmy ochrzan,żę wzywamy z taką pierdołą.Czułam się zdana tylko na siebie i dosłownie czułam się winna jak odnosiłam dziecko gdy szłam pod prysznic w Oświęcimiu to nie do pomyślenia, tak samo z nauką karmienia.Mama może różnie się czuć, choćby nawet dostać depresji poporodowej;-)albo być niewyspana po porodzie (jak ja:jedną noc nie spałam i potem nie obudziłam się jak Marta się dławiła wodami taka byłam padnięta) nie być w stanie się zająć dzieckiem i powinna czuć,że ma taką możliwość,że może zostawić dziecko nawet na noc.Taki "przywilej" miały tylko mamy po cesarce.Czułam się tam jak intuz,dopiero nagle wszyscy stali się mili jak wychodziłam do domu, choć pani ubierająca dziecko nie dała mi żadnych wskazówek ani informacji n/t ubierania a tak rzekomo się to odbywa.
 
Skakanka - ale ja nie chcę rodzić w Mikołowie. Teraz zastanawiam się nad dwoma miejscami:
- Izbą Porodową w Lędzinach
- Prywatną Kliniką Esculap w Bielsku-Białej
:confused: Sama nie wiem co wybrać!
Pewnie jeszcze znajdę do rozwiązania trzecie miejsce do porodu :tak:
 
A poza tym mam dobry powód aby nie rodzić w Oświęcimiu. Czym dalej będę tym większą będę mieć pewność, że nie nawiedzą mnie stada koleżanek. Już zapowiadają, że zaraz jak urodzę to wpadną zobaczyć dzidizę. Koszmar!! :szok:
Chcę mieć spokój i ciszę, a jedyną osobą która będzie mogła zobaczyć moje cielsko zmęczone porodem to będzie mój mąż.
Czym dalej tym większy święty spokój :-D
 
Skakanka - ale ja nie chcę rodzić w Mikołowie. Teraz zastanawiam się nad dwoma miejscami:
- Izbą Porodową w Lędzinach
- Prywatną Kliniką Esculap w Bielsku-Białej
:confused: Sama nie wiem co wybrać!
Pewnie jeszcze znajdę do rozwiązania trzecie miejsce do porodu :tak:
Aha:-)zycze dobrej decyzji w takim razie i latwego porodu:tak:popatrz juz malo ktora chce rodzic w Oswiecimiu...
 
Ja rodziłam w Mikołowie i z czystym sercem mogę polecić ten szpital. W tym samym czasie kiedy ja rodziłam było innych 3 porody a tylko 2 położne a ani trochę nie poczułam się zaniedbana, personel przemiły i dowcipny. Jedyne ale jakie mogę wyrazić jest pod adresem starszej pielęgniarki z oddz. noworodków, poproszona przezemnie o pomoc z przystawieniu małego do piersi na siłę płaczącemu -ryczącemu synkowi wkładała moją pierś do buzi ale inna w średnim wieku przesympatyczna nauczyła mnie karmienia a syna ssania w jeden wieczór.
 
każdy ma swoje zdanie na temat szpitala, personelu itd.
ja zdecydowałam sie na mikołów ,a jakie będa moje wspomnienia po porodzie?Sama jestem ich ciekawa-z pewnościa podzielę się nimi....


w każdej chwili moge zawitac w mikołowie,także poród tuz tuż:)
 
reklama
witam jestem tu nowa!!napiszcie mi gdzie najlepiej rodzic w Mikolowie czy Tychach??mam porÓd na 22 kwietnia ,ale lekarz powiedział ze wcześniej urodze!!co potrzeba do szpitala dla mnie i dzidzi??
 
Do góry