reklama

Szpitale:) jaki wybrac w Poznaniu

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez natalucha, 11 Grudzień 2009.

1. natalucha

natalucha Początkująca w BB

Hello:), mam pytanie za 3 miesiac rodze:) i mysle jaki szpital wybrac a chodzi mi o miasto Poznań:), moze doradzcie mi jaki?
    mam do wyboru:
    ul Polna
    ul.Jarachowskiego
    i Raszei lub Lutycka:), moze kotras z was juz tam rodzila i by mi naspiala co i jak? bo sie boje i to jest moja pierwsza ciaza:) i nieche byc zniecheca do koljnego dziecka , bo niekotrzy opisuja tak i mowia tak ze niewiaodmo gdzie rodzic wychodzi na to ze najlepiej w domku:p <żart>:) ale ogolnie boje sie narazie chodzi mi głowinie o opieke , czy sa znieczulenia domiejscowe czy dożylne? i czy lekrze zajmuna sie szybko toba jak zaczynasz rodzic czy ciebie olewaja jak masz silne bole? czy to prawda ze musisz miec lewatywe:)? czy pielegniarki zajmuja sie toba dobrze:), czy dziecko po porodzie mozna miec przy sobie ? ile kobiet lerzy na sali? i wogule takie pierdolki:p hehe aha i czy mozna miec w kotryms z tych szpitali swoj pokoj? pozdrawiam i dzienki:)

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Witaj.

Ja mam jeszcze parę miesięcy ale chyba ostatecznie zdecydowałam się na szpital na ul. Jarachowskiego... W pierwszej wersji miała być Lutycka, ale tam nie robią znieczuleń zewnątrzopoowych więc zrezygnowałam.

Poczytaj sobie wątek o Poznańskich szpitalach ;-)

http://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/szpitale-i-prywatne-kliniki-poznan-1843/

3. reklama
  4. annkub

annkub Zaciekawiona BB

hmm...o ile bedzie wszystko dobrze z mom malenstwem to wacham sie miedzy raszei a swietej rodziny...
    a jesli bedzie cos nie tak to niestety lutycka lub polna ale osobiscie odradzam te dwa szpitale jesli nie ma zadnych komplikacji.....sa to duze gmachy wiec i opieka moze jest dobra ale za bardzo rzeczowo podchodza do pacjentek

5. patra2005

patra2005 Aktywna w BB

Witam dziewczyny.Mam do was pytanie...
    Czy orientujecie się może czy w szpitalu Raszei aby miec KTG,to czy trzeba sie zapisać prędzej?

6. Agunia1985

Agunia1985 Fanka BB :)

Podbijam wątek i prosze o opinie o lutyckiej.

7. xxasienkaxx2

xxasienkaxx2 MamusiaMichasia:*

dziewczyny mam takie pytanie (pewnie głupie) mieszkam 2o km od Poznania czy jak zacznę rodzić mam prawo wezwać karetkę ??
    i jeśli np. zdecyduję się na szpital św rodziny to jak mogę sobie zapewnić że na pewno tam pozwolą mi urodzić ?

agunia chyba mamy ten sam termin:-)

Poleć forum