reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale:) jaki wybrac w Poznaniu

Dołączył(a)
11 Grudzień 2009
Postów
4
Hello:), mam pytanie za 3 miesiac rodze:) i mysle jaki szpital wybrac a chodzi mi o miasto Poznań:), moze doradzcie mi jaki?
mam do wyboru:
ul Polna
ul.Jarachowskiego
i Raszei lub Lutycka:), moze kotras z was juz tam rodzila i by mi naspiala co i jak? bo sie boje i to jest moja pierwsza ciaza:) i nieche byc zniecheca do koljnego dziecka , bo niekotrzy opisuja tak i mowia tak ze niewiaodmo gdzie rodzic wychodzi na to ze najlepiej w domku:p <żart>:) ale ogolnie boje sie narazie chodzi mi głowinie o opieke , czy sa znieczulenia domiejscowe czy dożylne? i czy lekrze zajmuna sie szybko toba jak zaczynasz rodzic czy ciebie olewaja jak masz silne bole? czy to prawda ze musisz miec lewatywe:)? czy pielegniarki zajmuja sie toba dobrze:), czy dziecko po porodzie mozna miec przy sobie ? ile kobiet lerzy na sali? i wogule takie pierdolki:p hehe aha i czy mozna miec w kotryms z tych szpitali swoj pokoj? pozdrawiam i dzienki:)
 
reklama
Hello:), mam pytanie za 3 miesiac rodze:) i mysle jaki szpital wybrac a chodzi mi o miasto Poznań:), moze doradzcie mi jaki?

Witaj.

Ja mam jeszcze parę miesięcy ale chyba ostatecznie zdecydowałam się na szpital na ul. Jarachowskiego... W pierwszej wersji miała być Lutycka, ale tam nie robią znieczuleń zewnątrzopoowych więc zrezygnowałam.

Poczytaj sobie wątek o Poznańskich szpitalach ;-)

https://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/szpitale-i-prywatne-kliniki-poznan-1843/
 
hmm...o ile bedzie wszystko dobrze z mom malenstwem to wacham sie miedzy raszei a swietej rodziny...
a jesli bedzie cos nie tak to niestety lutycka lub polna ale osobiscie odradzam te dwa szpitale jesli nie ma zadnych komplikacji.....sa to duze gmachy wiec i opieka moze jest dobra ale za bardzo rzeczowo podchodza do pacjentek
 
Witam dziewczyny.Mam do was pytanie...
Czy orientujecie się może czy w szpitalu Raszei aby miec KTG,to czy trzeba sie zapisać prędzej?
 
dziewczyny mam takie pytanie (pewnie głupie) mieszkam 2o km od Poznania czy jak zacznę rodzić mam prawo wezwać karetkę ??
i jeśli np. zdecyduję się na szpital św rodziny to jak mogę sobie zapewnić że na pewno tam pozwolą mi urodzić ?

agunia chyba mamy ten sam termin:-)
 
Do góry