reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale w Lublinie

Dołączył(a)
21 Październik 2020
Postów
9
Hej. Zastanawiam się gdzie urodzić i jak to jest wgl? Ginekolog wam doradza czy wybierasz sobie i jedziesz tam i rodzisz? Zastanawiałam się nad szpitalem na Jaczewskiego, czy mogę prosić o jakieś informacje od mam, które tam rodziły.
 
reklama
Ja niestety nie miałam jeszcze okazji rodzic ale w sierpniu byłam w szpitalu na Jaczewskiego na usunieciu martwego dzidziusia z macicy.
Obsługa, personel naprawdę spoko. Jedna kobieta była niezbyt miła ale to wiadomo wszędzie się trafi... Lekarze bardzo skrupulatni i byłam pod wrażeniem... Badało mnie 5 różnych lekarzy i nawet w nocy przychodzili i pytali czy wszystko dobrze więc czułam się bardzo zaopiekowana. Jedyny minus, że duzo kobiet w tym czasie rodziło i ja leżąc na ginekologii z poronieniem zatrzymanym musiałam patrzeć na szczęśliwe mamusie z maluchami albo czekające na poród ☹️ ale generalnie polecam. 😉
 
Ja rodziłam na Jaczewskiego tydzień temu, byłam na oddziale 3 doby i ogólnie to jestem zadowolona. Wybrałam ten szpital bo tam miałam lekarza prowadzącego ale szczerze mówiąc nie ma to chyba dużego znaczenia. Sam poród i personel, położne lekarze jak dla mnie na plus. Przychodzą i pytają czy wszystko ok, położne od noworodków nawet w nocy zaglądają.
 
Do góry