reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

M

marcin

Gość
Oczywiście nie ja tylko moja żona :wink:
W zasadzie mieliśmy wybrany szpital: CSK w Międzylesiu. Ale ostatnio usłyszałem złą opinie o nim. Czy ktoś może rodził tam? Niech podzieli sie wrażeniami. A może polecacie jakiś inny szpital. Tylko prosze nie za bajońskie kwoty. Może Wołomin?
Pozdrawiam i prosze o opinie

reklama

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
ha, ja sie urodzilam w CSK w Miedzylesiu, no ale to bylo 28 lat temu i jak na tamte czasy bylo tam ponoc niezle.
:wink:
Jak jest teraz - nie mam pojecia. Nurtuje nas ten sam problem. Wolomin wydaje sie zachecajacy, ale boje sie ze przez korki nie zdazymy dojechac.
Pozdrawiam, moze napisze ktos juz doswiadczony...

M

Mariczka

Gość
Polecam szpital Sw Zofii, naprawde warto:) Atmosfera, opieka, pomoc, fachowosc-wszystko co trzeba kobiecie, która nie mysli o niczym innym tylko neistety o bólu - naprawde polecam! Rodzilam tam miesiac temu!

Miasto
Zielonka
Rozwiązania
0
hej
ja rodzilam ( w lipcu) na solcu i jestem baaardzo zadowolona.
Poczatlkowo wybralam sobie szpital Sw. Zofii na zelaznej, ale na szczescie nie bylo miejsc. :-) wydalabym kupe kasy w tym szpitalu, a tak udalo mi sie urodzic na solcu pod wspaniala opieka i za 0zl. :-)
pozdr.
sahell@wp.pl

theo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a mnie moja pani doktor wysyła na starynkiewicza. nie chce słyszeć o innym szpitalu. mówi że może niezbyt ładny jest ale fachowość personelu niesamowita:) sama niewiem bo słyszałam nieprzychylne opinie...zastanawiam się nad żelazną.
pozdrawiam.

M

Mariczka

Gość
Z tego, co ja slyszalam, to starynkiewicza u mnie odpada, np ze wzgledu na taki przypadek: brak anestezjologa, a wiec brak znieczulenia dla kobiety, która akurat takie znieczulenie potrzebowala :)

ania24

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam ten sam problem, tzn do porodu daleko ale zamęt sieją znajomi wszystkim infromacjami.
Ja słyszałam że w Św. Zofii jest ok ale najpierw trzeba się tam dostać a z tym może być różnie już słyszałam o odsyłaniu kobiet rodzących.
Pozytywne opinie słyszałam o szpitalu na ul. Inflanckiej.
A co myślicie o szpitalu MSWiA?
Jak macie jakieś informacje i opinie chętnie ich wysłucham.
A może ktoś dokładnie wie jakie szpitale posiadają wanny do rodzenia w wodzie?
POZDRAWIAM i liczę na odp.

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Nie wiem dokładnie, ale z wyszukiwarki na stronach fundacji Rodzić po Ludzku wynika, że jedyny szpital z wodnymi porodami w okolicy Warszawy to Wołomin.

A

avocado2

Gość
Słyszałam wiele dobrego o szpitalu Św. Zofii - że wygodne sale, że miłe pielęgniarki, dobra obsługa, itp. Słyszałam jednak również, że w przypadku komplikacji w czasi lub po porodzie, nie mają odpowiedniego zaplecza.
Czy znacie jakieś szpitale w których jest dobrze nie tylko wtedy, kiedy idzie wszystko dobrze, ale wtedy, kiedy trzeba błyskawicznie dziecko lub matkę ratować, np. operować?

Dzięki i pozdrawiam.

reklama
B

beta77

Gość
ja jestem dopiero w 12 tygodniu i jeszcze nie wiem jaki szpital wybiore ale moja kolezanka rodzila w lutym 2004 w szpitalu św.Zofii na żelaznej i powiedziala mi ze nigdy w zyciu nie zdecydowala by sie tam rodzic drugi raz, lekarze nie wykryli u dziecka powaznej wady nerwow i dziecko zbyt pozno (dopiero po 4 miesiacach ) zaczeto rehabilitowac, dziecko ma teraz ponad 8 miesiecy i nie wolno mu siedziec

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry