reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
Mam do wyboru:
- Jan Hantke
- Ewa Białkiewicz-Florek
- Michał Erdmann
- Wacław Ginda
- Małgorzata Gronowska
- Magdalena Michalska

tutaj ja mogę pomóc, bo też chodze na Maltę :D chociaż też jestem w trakcie poszukiwania, sprawdzania ginekologów tam.. a więc: Jan Hantke - miły, uprzejmy starszy pan, ale mi jakoś nie pasował; Wacław Ginda - też niby w porządku, ale mam zastrzeżenia co do kompetencji, cytologię zrobił mi w 3 sekundy, cała wizyta łącznie z jazdą windą i rejestracją trwała 10minut :D Magdalena Michalska - średnio sympatyczna kobieta, małomówna, miałam wrażenie, że siedziała jak obrażona, z pretensjami, że przyszłam, chociaż chwilę wcześniej słyszałam, jak z jakąś starszą pacjentką się zaśmiewały i pomyślałam, że będzie sympatyczna.. Ewa Białkiewicz-Florek - świetna, konkretna kobieta, a na tle tych co byłam to już w ogóle wypada super, będę do niej wracać, chyba że jeszcze sprawdzę dwóch pozostałych (chyba że Ty do jakiegoś trafisz, to daj znać ;)), ale nawet jak mój problem wykroczył poza ginekologię, to dzwoniła się dowiedzieć co ze mną, czy mam dobrą opiekę, itp, wizyta bardzo długa i dokładna, więc ją mogę polecać z czystym sercem :)
 
Tygrynka, z nieba mispadłaś :tak: Widzę, że większość z nich sprawdziłaś. Ja byłam u Hantke 2 razy. Niby nic złego nie mogę powiedzieć, bo bardzo miły, uprzejmy, pocieszał mnie po stracie ciąży, ale mało konkretny. Wolałabym, żeby lekarz sam mi wyjaśniał, tłumaczył, a jego musiałam ciągnąć wręcz za język, prosić o badanie, które sam powinien zaproponować. Spróbuję zatem dr. Florek. Jakbym trafiła na kogoś innego, na pewno dam znać :)
 
Też poszukałam na tej stronce co An podała "naszych" ginekologów, znalazłam trzech.. Ogólnie opisy się pokrywają z moimi spostrzeżeniami, chociaż o Florek pisali nieciekawie.. Może mnie potraktowała lepiej, bo przyszłam z niecodziennym problemem, który ją po prostu zainteresował? Nie wiem.. Mi się spodobała. Ale może spróbuj też w razie czego do Michalskiej? Na tej stronce czytałam, że małomówna, nie miła, ale profesjonalna.. Chociaż wydaje mi się, że w ciąży też miło chodzić bez stresu do ginekologa, ale może na początek najlepiej pomoże ktoś taki? Powodzenia tak czy tak :) i zapraszam na wątek główny do nas na pogaduchy :)
 
Dziewczyny witajcie:)Staram sie z mężem o dziecko juz od lutego i nic.Jestem z ZG.Mój gin wykrył mi macice z przegroda lub dwurożną.Dał mi namiary na ginekologa Szymanowskiego znacie może?Mój gin uważa ze on ładnie przecina przegrode i jest w tym dobry.Troche sie waham bo kiedyś jeszcze inny gin mówił mi,że z zajściem nie bedzie problemu tylko z donoszeniem a ja nawet zajść nie moge//
Może rzeczywiście ta przegroda utrudnia zagnieżdzenie sie zarodka.
Napiszcie jak znacie tego gin.
 
Ja slyszalam o Szymanowskim- ponoc bardzo kompetentny lekarz, bardzo dobry w swoim fachu, tak więc anulus bez obaw.

Co do kwestii zwiazanych z problemami z zajsciem w ciaze, mega specjalista jest dr Robert Spaczynski. Dzieki niemu wiele moich kolezanek po latach staran udalo sie zajsc w ciaze i zdiagnozowac i wyleczyc przyczyny problemow z zajsciem. Przyjmuje na Grodziskiej w Poznaniu.
 
reklama
lista rzeczy potrzebnych do porodu w poznańskich szpitalach: http://swiadomamama.pl/pobyt-w-szpitalu-lista-rzeczy-niezbędnych-2
J
a zamierzam rodzic w szpitalu Raszei czy któraś z Was mogłaby napisać co trzeba mieć dla maluszka, bo wychodzi na to, że to jedyny poznański szpital, który nie zapewnia ciuszków, kosmetyków itp. Czy to prawda??

http://[ueiktlbet2kfpsvzj.png[/img]rl=http://www.suwaczki.com/]

Kornelka.jpg
[/URL]
 
Do góry