reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam koleżanki na spacery i do piaskownicy :) (Złote Łany, Grunwaldzkie)

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2011
Postów
7
Miasto
Bielsko-Biała
Witam,
Niedawno przeprowadziliśmy się na osiedle ZŁ i nikogo tu nie znam. Mam dwie córeczki w wieku prawie 3 latka i 6 miesięcy. Chętnie poznam mamy z dziećmi aby wspólnie pobawić się w piaskownicy i pogadać choćby o pogodzie :) Najczęściej chodzimy na stary plac zabaw na złote łany koło tesco lub na osiedle grunwaldzkie. Zapraszam, pogadajmy :-)
 
reklama
hej chetnie bym poszla z taba i twoimi dzieciaczkami na spacerek lub do piaskownicy ale jestem z krakowa buu niestety mam 11 miesieczna coreczke pozdrawiam i zycze udanego poszukiwania kolezanek na spacer a jesli bendziesz chcial to zawsze mozemy tu pogadac oczym kolwiek
 
szkoda że tak daleko, jednak możemy zawsze pogadać :-) napisz coś więcej o sobie i o swojej córce, moja Magda coś ostatnio choruje a miałam termin do szczepienia z młodszą i ciągle to przekładam bo boję się że młodsza się zarazi.. dziś w końcu przestało padać i pewnie pójdziemy na spacer i na plac zabaw ale pewnie będzie okropne błoto :-/
 
o jak fajnie, my właśnie wróciłyśmy z placu zabaw (tego koło tesco) ale nikogo nie było :-( tylko jakaś babcia z wnuczką.. ale może dla tego że pogoda jest jeszcze nieciekawa.. trawa mokra, wszędzie błoto.. Magda wróciła tak umorusana że nie wiem..

Olga widzę, że nawet że nasze dziewczyny są w podobnym wieku :-) napisz coś więcej o was :-)
 
ja rzadko chodzę na plac zabaw ostatnio, ale jutro będę wracać z dziewczynkami z przedszkola po 17 więc może przyjdziesz? :) byłabym koło 17.30 - na ten plac zabaw nad tesco koło przedszkola, pod wieżowcami, wiesz gdzie?
 
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale dziś z samego z rana pojechałam z dziewczynkami do mojej mamy do Wilkowic i dopiero teraz wróciłyśmy.. musiałyśmy wykorzystać taką piękną pogodę i trochę powygrzewać się na słoneczku :-)
 
widziałam na temacie o przedszkolach, że Twoja Natalka chodzi do przedszkola tam na Energetyków. Powiedz mi jak się zaaklimatyzowała i w ogóle jak tam jest? mała jest zadowolona? moja Magda nie dostała się do państwowego przedszkola a na prywatne nas nie stać niestety ale może poślę ją do prywatnego tak na 2 dni w tygodniu w przedszkolu Iskierka jest taka możliwość.. więc chyba się zdecydujemy.. chcę żeby mała miała kontakt z dziećmi..
 
reklama
Natalia nie chodzi do Iskierki, to jest waldorfskie przedszkole, bardzo dziwne i ja bym nie chciała żeby moje dziecko tam chodziło, Natalia chodzi do Kropeczki i jest super, opowiem Ci jak przyjdziesz na ten mój plac zabaw :)
 
reklama
Do góry