reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam mam z Poznania nowe miasto !

reklama
Ja mam już prawie 15- miesięczna córkę i chyba nie nazwałbym tych miesięcy NUDA...
Mimo że wcześniej nie pracowałam... chociaż ja chyba nie miałam kiedy się nudzić bp moja panna nie chciała ssać i przez pierwsze 10 miesięcy sciagalam mleko laktatorem 8 godzin dziennie... w przeciwnym razie może bym się nudził tak jak ty...
Po prostu szukasz więcej kompanów do rozmów niż Twoje gaworzace dzieciątko? Tak jak my wszyscy... witaj serdecznie... ja jestem z Radomia...
 
Hej no źle napisałam po prostu mieć z kim podzielić sie doświadczeniami itp . Ja tak ze nie leżę do góry brzuchem sprzątam gotuje robię zakupy spacer i przede wszystkim zajmuje dziecko ale zawsze sie znajdzie czas choć chwilę dla siebie . Córeczka jak ma na imie ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ;) moze do Poznania mam 2h ale mysle ze jezeli dobrze tam poszukasz, popytasz to znajdziesz mamy z dziecki w podobnym wieku. Na pewno sa tam jakies zajecia dla mam z dziecmi. Jakis basen, cwiczenia taniec w chuscie itp. Fitness.
Albo polecam wlasnie forum i dolaczenie do grupy mam z dzieciaczkami urodzonymi w miesiacu narodzin Twojej Lenki ;)
Ja naleze do mam czerwcowych 2016 ;) i poznalam tam swietne dziewczyny!
 
Do góry