reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy po zapłodnieniu/zagnieżdżeniu

Dlaczego sarkazm? Zwyczajnie pytam, bo się zdziwiłam. Nie wiedziałam, ze to możliwe. Człowiek uczy się całe życie, nawet swojego ciała.
Pisząc że miałam ciasno to właśnie przez zmiany które zaszły po zapłodnieniu.. Sex z mężem dał mi pierwszy sygnał że coś się zmienilo
 
reklama
Czyli jak szyjka jest taka sama jak zawsze bez zmian ani bardziej zamknięta ani otwarta ani wyżej ani niżej to już nie ma szans na ciążę?
 
Pisząc że miałam ciasno to właśnie przez zmiany które zaszły po zapłodnieniu.. Sex z mężem dał mi pierwszy sygnał że coś się zmienilo
Jasne, zrozumiałam, ze piszesz o samej szyjce macicy stad moje zdziwienie, ze Twój partner odczuwa kiedy jest otwarta a kiedy zamknięta
 
Czyli jak szyjka jest taka sama jak zawsze bez zmian ani bardziej zamknięta ani otwarta ani wyżej ani niżej to już nie ma szans na ciążę?
Lekarze nie muszą wykonać USG, potrafią rozpoznać ciążę po samym badaniu ginekologicznym... Więc zmiana położnia szyjki musi być.. A w którym jesteś cyklu? Ile trwają cykle?
 
Czyli jak szyjka jest taka sama jak zawsze bez zmian ani bardziej zamknięta ani otwarta ani wyżej ani niżej to już nie ma szans na ciążę?
Według mnie lepiej wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub betę. Położenie szyjki nie jest jakimś super mega jednoznacznym wyznacznikiem ciąży, tym bardziej dla osoby która nie ma z tym doświadczenia na codzień :)
 
reklama
Czy nie sądzicie, że gdyby istniała lepsza metoda wykrywania wczesnej ciąży niż laboratoryjna próba ciążowa i domowy test ciążowy to ta wiedza została y spopularyzowana i nie byłoby popytu na testy. Nie ma objawów zapłodnienia ani metod jego wykrycia.
 
Do góry