reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

MojeOczekiwanie

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
42
Ok ciąży bo ja pierwszy raz mam tak że mam ja bardzo wyraźnie zamknięta ale wydaje mi się że jest nie za wysoko kierująca się ku plecom. Jestem 2 dni po terminie @, testu jeszcze nie robiłam i proszę odpuścić odp typu zrób test nie jesteśmy wróżkami bo pytanie jest skierowane do kobiet które mogą coś powiedzieć na temat szyjki. To jest nasz 16 mc starań.
Pozdrawiam Was ❤️
 
reklama
Ok ciąży bo ja pierwszy raz mam tak że mam ja bardzo wyraźnie zamknięta ale wydaje mi się że jest nie za wysoko kierująca się ku plecom. Jestem 2 dni po terminie @, testu jeszcze nie robiłam i proszę odpuścić odp typu zrób test nie jesteśmy wróżkami bo pytanie jest skierowane do kobiet które mogą coś powiedzieć na temat szyjki. To jest nasz 16 mc starań.
Pozdrawiam Was ❤️
Cos mi nie pyklo z wpisem😂 chodziło mi o to że moja szyjka pierwszy raz jest jakaś inna szczelnie zamknięte na średniej wysokości i skierowana ku plecom we wcześniejszych mc jak ja badałam była inna zawsze praktycznie tak samo otwarta było wilgotnie a teraz jest inaczej czy to może być dobry znak? Pomóżcie proszę
 
Zamiast pchać palce, to faktycznie zrob test. Z szyjka bywa różnie i naprawdę trzeba mieć duże doświadczenie w samobadaniu. Jakbyś poszła na betę już byś miała wynik, a tak tracisz czas i nerwy.
 
Cos mi nie pyklo z wpisem😂 chodziło mi o to że moja szyjka pierwszy raz jest jakaś inna szczelnie zamknięte na średniej wysokości i skierowana ku plecom we wcześniejszych mc jak ja badałam była inna zawsze praktycznie tak samo otwarta było wilgotnie a teraz jest inaczej czy to może być dobry znak? Pomóżcie proszę

Przed okresem zazwyczaj szyjka jest zamknieta i wysoko. Jak przychodzi okres to sie otwoera i opada troche w dol. W kazdej ciazy na innym etapie moze szyjka sie zamknac i stwardniec, wiec ciezko okreslic, czy to ciaza, czy tak po prostu jest przed okresem. Moze to byc dobry znak, ale to takie wrozenie z fusow troche.
 
reklama
Do góry