reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej :)
Zastanawiam się, jak to jest..
Niby przed dobraniem tabletek anty powinno się zrobić badania na hormony. Ja tego nie miałam. Ale jeśli tabletki nie powodują u mnie skutków ubocznych, to znaczy że są dobrze dobrane do moich hormonów ?
 
reklama
Nie tylko hormony, Do tego przydałby się też np. układ krzepnięcia.
Później postaram się zajrzeć w swoje papiery, gdzie miałam zapisane co warto sprawdzić. Teraz z głowy nie pamiętam.
 
Brałam różne tabletki 12 lat nikt nigdy nie skierował mnie na żadne badania hormonów, jeśli któreś dawały skutki uboczne poprostu były zmieniane na inne. Dołączam screena z wpisem mamy ginekolog na ten temat.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-02-18-14-27-39-510_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-02-18-14-27-39-510_com.android.chrome.jpg
    299,8 KB · Wyświetleń: 55
Ja brałam wiel lat, nigdy nikt nie badał hormonów. Tylko USG i cytologia. Zmieniałam wiele razy, nic nie było dla mnie dobre. Oczywiście każdy jest inny. Jeśli chodzi o jednoskładnikowe, trzeba bardzo pilnować godzin brania, są' mniej skuteczne' i są z nich ciąże.
 
reklama
Ja brałam wiel lat, nigdy nikt nie badał hormonów. Tylko USG i cytologia. Zmieniałam wiele razy, nic nie było dla mnie dobre. Oczywiście każdy jest inny. Jeśli chodzi o jednoskładnikowe, trzeba bardzo pilnować godzin brania, są' mniej skuteczne' i są z nich ciąże.
Tak, to prawda. Nawet niewielkie zmiany godzin moga spowodowac ciaze.
 
reklama
Do góry