reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

Lolkunia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Marzec 2023
Postów
25
Hejka
Musiałam założyć wątek nowy bo nie mogłam znaleść tego czego szukam
A wiec przychodzę z zapytaniem ile dni powinno trwać krwawienie z odstawienia przy tabletkach 24+4 ? Oraz czy badanie testu z krwi po ilu dniach najlepiej wykonać aby był wiarygodny wynik ? Pisze z zapytaniem bo różnie na stronach internetowych piszą a wole zapytać się doświadczonych kobiet
Czekam na odpowiedz i z góry dziękuje 😊
 
reklama
Tak po prostu pytam z ciekawości bo miałam stosunek z wytryskiem i po prostu dla pewności chciałam zrobić i dlatego pytałam po ilu dniach wiarygodny będzie
Też biorę takie tabletki i zazwyczaj kończy się krwawienie przy 1-2 tabletce z nowego opakowania więc trwa jakieś 3dni.
Najlepiej zrobić 14 dni od stosunku wtedy test będzie wiarygodny
 
Też biorę takie tabletki i zazwyczaj kończy się krwawienie przy 1-2 tabletce z nowego opakowania więc trwa jakieś 3dni.
Najlepiej zrobić 14 dni od stosunku wtedy test będzie wiarygodny
A jest mocno obfite ?
Czyli jakbym zrobiłam test z krwi po 15 dniach to już jak coś powinien pokazać wynik wiarygodny ?
 
A jest mocno obfite ?
Czyli jakbym zrobiłam test z krwi po 15 dniach to już jak coś powinien pokazać wynik wiarygodny ?
Różnie. Zazwyczaj jak brałam nie były obfite. Jak zaczęłam brać drugie opakowanie to miałam obfity dość. Teraz zobaczymy.
Tak po 15 dniach jest już wiarygodny
 
reklama
Różnie. Zazwyczaj jak brałam nie były obfite. Jak zaczęłam brać drugie opakowanie to miałam obfity dość. Teraz zobaczymy.
Tak po 15 dniach jest już wiarygodny
Ale trwał on 3 dni tak ?
A jak występuje to krawienie to można wykluczyć ciąże ?
Czyli jak już to po 15 dniach powinien być podwyższony poziom ?
Bo podczas brania tabletek to test robi się 15 dni po stosunku czy od tego kuedy np owulacja miała wystąpić ?
 
Do góry