reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tabletki w ciąży

Aska111

Aktywna w BB
Cześć.
Może miała tak któraś z Was? Że nie widziała, że jest w ciąży, brała leki, które zawsze przyjmowała (w moim przypadku na kaszel) i od razu był jakiś skutek uboczny, który wcześniej nie występował??

reklama

angeliskax

Fanka BB :)
Cześć.
Może miała tak któraś z Was? Że nie widziała, że jest w ciąży, brała leki, które zawsze przyjmowała (w moim przypadku na kaszel) i od razu był jakiś skutek uboczny, który wcześniej nie występował??
Wczesna ciaza jest chroniona. Takze nic Ci nie bedzie, a jeśli Cię coś niepokoi to warto skonsultować to z lekarzem :)

Zazuu

Fanka BB :)
No ale przecież ten stosunek w 11 dc był chyba dość dawno temu więc jeśli masz już jakieś objawy to na pewno nie jest za wcześnie na test
Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację, bo nie monitoruje więc biorę wszystko pod uwagę
Testu nie robiłam, raczej jeszcze za wcześnie.

Aska111

Aktywna w BB
No ale przecież ten stosunek w 11 dc był chyba dość dawno temu więc jeśli masz już jakieś objawy to na pewno nie jest za wcześnie
W środę jadę sprawdzić czy nie dzieje się tam coś a później będę testować 😊 Do miesiączki mam jeszcze kilka dni więc poczekam 😏

reklama
Do góry