reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki xonvea

Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
6
Cześć dziewczyny, czy któraś z was brała/bierze tabletki xonvea dla ciężarnych na mdłości? Ja aktualnie biorę od dwóch miesięcy, 17 tydzień ciąży. Próbuje je odstawić ale wymioty wracają z podwójną siłą. Wiem, że nie można ich odstawić z dnia na dzień trzeba stopniowo. I tak właśnie robię. Ale okropne wymioty wracają. Co robię nie tak?to jest moje 3 podejście. Znajoma lekarka powiedziała mi że to wynik odstawiona ale ona nie jest ginekologiem. Macie jakieś doświadczenia z tymi tabletkami.
 
reklama
Hej, ja brałam te tabletki. Zaczęłam je brać jakoś od 18 tygodnia, bo wymioty nie przechodziły i coraz gorzej mi się funkcjonowało, waga leciała w dół. Brałam je jakoś przez 2 tygodnie. Po odstawieniu kilka dni znowu było mi niedobrze i wymiotowałam, ale jakoś mi przeszło i było już lepiej 😊 A czemu nie skonsultujesz tego ze swoim lekarzem prowadzącym? Nie wiem jak długo można je stosować, ale może po prostu byłaby możliwość abyś nadal je przyjmowała, jeśli ci pomagają?
 
Hej, ja brałam te tabletki. Zaczęłam je brać jakoś od 18 tygodnia, bo wymioty nie przechodziły i coraz gorzej mi się funkcjonowało, waga leciała w dół. Brałam je jakoś przez 2 tygodnie. Po odstawieniu kilka dni znowu było mi niedobrze i wymiotowałam, ale jakoś mi przeszło i było już lepiej 😊 A czemu nie skonsultujesz tego ze swoim lekarzem prowadzącym? Nie wiem jak długo można je stosować, ale może po prostu byłaby możliwość abyś nadal je przyjmowała, jeśli ci pomagają?
Mój lekarz uważa że mogę je cały czas brać. Tylko mnie niepokoi ten efekt po odstawieniu. Z tego co wiem większość dziewczyn wymiotuje jak przestaje brać te tabletki.
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z was brała/bierze tabletki xonvea dla ciężarnych na mdłości? Ja aktualnie biorę od dwóch miesięcy, 17 tydzień ciąży. Próbuje je odstawić ale wymioty wracają z podwójną siłą. Wiem, że nie można ich odstawić z dnia na dzień trzeba stopniowo. I tak właśnie robię. Ale okropne wymioty wracają. Co robię nie tak?to jest moje 3 podejście. Znajoma lekarka powiedziała mi że to wynik odstawiona ale ona nie jest ginekologiem. Macie jakieś doświadczenia z tymi tabletkami.
 
Hej 😊 Lek XONVEA zaczęłam brać od ok 10 tygodnia ciąży i biorę już 2 miesiące (4 opakowanie będę wykupować). Teraz biorę 2 tabletki przed snem i daje satysfakcjonujące efekty. Już 2 razy próbowałam odstawić ten lek, ale po 1-2 dniu już czuję się źle mdłości, odruchy wymiotne, a nawet wymioty.
Obecnie jestem w 15 tygodniu ciąży i wychodzi na to, że będę musiała jeszcze brać te leki przez kilka tygodni 😌
P.S. Justyna napisałam do Ciebie jeszcze wiadomość prywatną 🙂
 
Hej,
Biorę xonvea od 2 dni. Jestem w 32 tygodniu ciąży, od 4 TC wymiotuję i mam mdłości. Nie chciałam brać żadnych lekarstw w ciąży ale się poddałam, jestem wykończona fizycznie i psychicznie, mam nadzieję, że lek zadziała.
 
Hej,
Biorę xonvea od 2 dni. Jestem w 32 tygodniu ciąży, od 4 TC wymiotuję i mam mdłości. Nie chciałam brać żadnych lekarstw w ciąży ale się poddałam, jestem wykończona fizycznie i psychicznie, mam nadzieję, że lek zadziała.
Hej, ten lek jest bezpieczny w ciąży, więc nie musisz się obawiać. Niedługo powinnaś odczuć ulgę, a przynajmniej życzę ci, aby i na ciebie zadziałało. Wiem jakie to jest męczące. Jeszcze tyle czasu się z tym zmagasz 🥺 Powodzenia ❤️
 
Hej,
Biorę xonvea od 2 dni. Jestem w 32 tygodniu ciąży, od 4 TC wymiotuję i mam mdłości. Nie chciałam brać żadnych lekarstw w ciąży ale się poddałam, jestem wykończona fizycznie i psychicznie, mam nadzieję, że lek zadziała.
Ja po 3 dniu brania tego leku poczułam ulgę. Brałam po dwie tabletki dziennie. Biorę już dwa miesiące i naprawdę działa cuda. Trzymaj się i oby wymioty ustąpiły.
 
Cześć dziewczyny :) Ja po tym leku zasypiałam… brałam wieczorem przed snem dwie tabletki i na drugi dzień jakas masakra…. Zasypiałam, byłam rozdrażniona, jakbym była na tabletkach przy dolegliwościach lokomocyjnych… Przestałam brac, ale i nudności przechodzą chyba powoli, taka mam nadzieje :) 11 tydzien :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ja po tym leku zasypiałam… brałam wieczorem przed snem dwie tabletki i na drugi dzień jakas masakra…. Zasypiałam, byłam rozdrażniona, jakbym była na tabletkach przy dolegliwościach lokomocyjnych… Przestałam brac, ale i nudności przechodzą chyba powoli, taka mam nadzieje :) 11 tydzien :)
Ja byłam baaardzo śpiąca i mocno głowa mnie bolała, ale wolałam to niż wymioty 😅
 
Do góry