reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Taktyka a pozytywne testy

Dziewczyny proszę podzielcie się taktyką dzięki której udało wam się zajść w ciążę i jakie długie cykle. Codziennie, co drugi dzień czy tylko w okolicach owulki?
Po prostu się nie starałam, jak mieliśmy ochotę to kochaliśmy się bez zabezpieczenia, wyszło za pierwszym razem.
 
reklama
Hmm u nas było prawie w każdy dzień w dni płodne, niestety na chama bo w ogóle jakoś ochoty nie miałam 😅 A mimo tego udało się za drugim cyklem.
 
Jak miałam taktykę zaszłam dopiero w 8 cyklu , jak nie miałam taktyki tylko sobie polecieliśmy z mężem wpadliśmy za pierwszym razem 😅🤷
 
My jak sobie lecieliśmy, tak bez planu, może się trafi to nic z tego nie wyszło. Bez ciśnienia , ale i bez zabezpieczeń. Jak kupiłam testy owulacyjne to pierwszy cykl i już. I tak było w 2 przypadkach. Po prostu bez nich nie mogliśmy trafić w odpowiedni dzień 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przy sprzątaniu łazienki użyj Cifa.
Ciaza gwarantowana. Ja uzylam i popatrz jak mi poszło...
Nie ma to nic wspólnego z testem owulacyjnym którego wtedy użyłam. Ani trochę...
 
Do góry