reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Taktyka a pozytywne testy

Nigdy nie mieliśmy konkretnego planu na ciąże. Zaszłam dwa razy w ciąże w pierwszy dzień po okresie, kiedy wydawało nam się, ze szanse są nikłe i to były jedyne sytuacje, kiedy nie używaliśmy zabezpieczenia. Na szczęście ominęło mnie opracowywanie strategii i zaciąganie męża do łóżka podczas owulacji, a potem uczucie frustracji podczas testów ciążowych. Wydaje mi się, ze to musi być psychicznie bardzo trudne.
 
reklama
Nie ma taktyki , ja się 2 lata starałam, bylam 3 razy w ciazy ,a mam tylko 1 dziecko ,i ten 3 raz udany ,byl w momencie gdzie psyhocznie mialam dość ,glowa odpuściła ,żadnego kalendarzyka itd ,sex wtedy jak byla ochota ,a jie bo owulacja
 
Do góry