reklama

Tanie ubranka we Wro?

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez mama antosia13, 12 Listopad 2008.

1. mama antosia13

mama antosia13 Początkująca w BB

Witam Drogie Wrocławskie mamy!
    Mam pytanie, czy znacie we Wrocławiu jakiś sklep/komis w którym można kupić używane wózki, foteliki samochodowe lub krzesełka do karmienia? A może znacie fajne sklepy z odzieżą używaną dla maluszków?
    Dziekuję za odpowiedź.

2. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

3. reklama
  4. Felidae

Felidae Mama_Misia

hejka
    dwa lata temu uzywane wozki widzialam w komisie niedaleko jedności narodowej, koło biedronki ten sklep. nie wiem czy nadal tam jest

5. *Alicja*

*Alicja* Lipcowe mamy'09

Z tego co pamietam to gdzieś w okolicach Drobnera (chyba ul. Śrubowa) jest komis z odzieżą i sprzętem dla maluszków :-)

6. dzieciswiat

dzieciswiat Początkująca w BB

:-)Sklep i komis BAMIRA został przeniesiony na ulicę Oleśnicką 12 boczna ul. Jedności Narodowej a drugi punkt znajduje się pod przejściem na pl. Jana Pawła II w C.H. Brama Mikołajska ale tam jest sam sklep bez komisu.:-)
    Pozdrawiamy
    DZIECISWIAT

7. giza

giza kwiecień 05/luty 08

komis z wózkami i fotelikami jest też na rogu ulicy Stawowej i Rejtana. Tylko coś mi się kojarzy, ze on jest dość krótko czynny, ale mogę sie mylić.

8. pogodna

pogodna Początkująca(y)

Witam
    Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieję że mnie przygarniecie:baffled: mam dwie córeczki- starsza ma prawie 4lata, a młodsza 2- i mieszkam we Wroclawiu. Chcialabym zorganizowac spotkanie wymiankowe dla przyszłych i obecnych mam we Wrocławiu na Krzykach. Spotkanie miałoby miejsce w sobotę 16go, wstępnie zaklepałam salę, ale szukam chetne mamy do współpracy.
    Jeżeli macie ubranka w które nie mieści sie wasza pociecha albo szukacie okazji dla waszych maluchów, albo chcecie poprawić sobie samopoczucie jakimś nowym ciuszkiem=ZAPRASZAM, każda może na tym skorzystać...pozdrawiam:)

9. pogodna

pogodna Początkująca(y)

Witam
    Jestem mamą dwóch córeczek- starsza ma prawie 4lata, a młodsza 2- mieszkamy we Wroclawiu. Chcialabym zorganizowac spotkanie wymiankowe dla przyszłych i obecnych mam we Wrocławiu na Krzykach. Spotkanie miałoby miejsce w sobotę 16go, wstępnie zaklepałam salę, jeżeli będziecie zainteresowane podam więcej szczegółów. Jeżeli macie ubranka w które nie mieści sie wasza pociecha albo szukacie okazji dla waszych maluchów, albo chcecie poprawić sobie samopoczucie jakimś nowym ciuszkiem=ZAPRASZAM, każda może na tym skorzystać...pozdrawiam:)

10. reklama
  11. malbertka

malbertka Fanka BB :)

hej wrockowe mamuśki:-)

u mnie dzidziorka pojawi się na sierpień i kompletuje wyprawkę

piszcie jakie sklepy polecacie odnośnie ciuszków dla noworodków.

Możemy tez oczywiście wypisywac te dla starszych dzieci

Jasne, że takie firmowe jak Smyk czy 5 10 15 łatwo namierzyłam w galeriach, ale chodzi mi o takie zwyczajne(pewnie tańsze) odzieżowe - moze gdzies na zapyziałych uliczkach są fajne i godne polecenia, bo jakoś nie kojarze gdzie mogłabym sie udać...

już stoje na górze...i dziękuje za wszelkie namiary;-)

12. K.Laskowska

K.Laskowska Początkująca w BB

Ja polecam udać się do hurtowni Bajka we Wrocławiu na Długosza 2-6.
    Duży wybór i nie drogo, możesz tam znależć wszystkie potrzebne rzeczy od wózków, łóżeczek kończac na ciuszkach, itd
    Ja mam termin na wrzesień i też już powoli kolekcjonuje wyprawke dla dziecka.
    Miałam okazje jeszcze być w sklepie Baby Maxx w Psarach, ale wydaje mi się, że maja gorszy wybór i droszcze rzeczy niż w Bajce.

Dodatkowo znalazłam takie sklepy jak:
    MD- ul. Tęczowa 83
    Chicoo - ul. Krzywoustego 126
    Urwis - Gajowa 41
    Junior/DH Astra na ul. Horbaszewskiego 4-6
    Bąbel - pl. Św. Macieja 21
    Bociuś- ul. Traugutta 77
    Askot - ul. Sztabowa 32
    Maja - ul. Niemcewicza 5
    Baj - ul.Dygasińskiego 12
    Julka - Borowska 254a
    Bobolandia - pl. Legionów 17

ale jeszcze w nich nie byłam więc się nie wypowiem.
    Pozdrawiam

Poleć forum