reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Dołączył(a)
11 Listopad 2008
Postów
4
Witam Drogie Wrocławskie mamy!
Mam pytanie, czy znacie we Wrocławiu jakiś sklep/komis w którym można kupić używane wózki, foteliki samochodowe lub krzesełka do karmienia? A może znacie fajne sklepy z odzieżą używaną dla maluszków?
Dziekuję za odpowiedź.
 
reklama
hejka
dwa lata temu uzywane wozki widzialam w komisie niedaleko jedności narodowej, koło biedronki ten sklep. nie wiem czy nadal tam jest
 
Z tego co pamietam to gdzieś w okolicach Drobnera (chyba ul. Śrubowa) jest komis z odzieżą i sprzętem dla maluszków :-)
 
:-)Sklep i komis BAMIRA został przeniesiony na ulicę Oleśnicką 12 boczna ul. Jedności Narodowej a drugi punkt znajduje się pod przejściem na pl. Jana Pawła II w C.H. Brama Mikołajska ale tam jest sam sklep bez komisu.:-)
Pozdrawiamy
DZIECISWIAT
 
komis z wózkami i fotelikami jest też na rogu ulicy Stawowej i Rejtana. Tylko coś mi się kojarzy, ze on jest dość krótko czynny, ale mogę sie mylić.
 
Witam
Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieję że mnie przygarniecie:baffled: mam dwie córeczki- starsza ma prawie 4lata, a młodsza 2- i mieszkam we Wroclawiu. Chcialabym zorganizowac spotkanie wymiankowe dla przyszłych i obecnych mam we Wrocławiu na Krzykach. Spotkanie miałoby miejsce w sobotę 16go, wstępnie zaklepałam salę, ale szukam chetne mamy do współpracy.
Jeżeli macie ubranka w które nie mieści sie wasza pociecha albo szukacie okazji dla waszych maluchów, albo chcecie poprawić sobie samopoczucie jakimś nowym ciuszkiem=ZAPRASZAM, każda może na tym skorzystać...pozdrawiam:)
 
Witam
Jestem mamą dwóch córeczek- starsza ma prawie 4lata, a młodsza 2- mieszkamy we Wroclawiu. Chcialabym zorganizowac spotkanie wymiankowe dla przyszłych i obecnych mam we Wrocławiu na Krzykach. Spotkanie miałoby miejsce w sobotę 16go, wstępnie zaklepałam salę, jeżeli będziecie zainteresowane podam więcej szczegółów. Jeżeli macie ubranka w które nie mieści sie wasza pociecha albo szukacie okazji dla waszych maluchów, albo chcecie poprawić sobie samopoczucie jakimś nowym ciuszkiem=ZAPRASZAM, każda może na tym skorzystać...pozdrawiam:)
 
hej wrockowe mamuśki:-)

u mnie dzidziorka pojawi się na sierpień i kompletuje wyprawkę

piszcie jakie sklepy polecacie odnośnie ciuszków dla noworodków.

Możemy tez oczywiście wypisywac te dla starszych dzieci

Jasne, że takie firmowe jak Smyk czy 5 10 15 łatwo namierzyłam w galeriach, ale chodzi mi o takie zwyczajne(pewnie tańsze) odzieżowe - moze gdzies na zapyziałych uliczkach są fajne i godne polecenia, bo jakoś nie kojarze gdzie mogłabym sie udać...

już stoje na górze...i dziękuje za wszelkie namiary;-)
 
reklama
Ja polecam udać się do hurtowni Bajka we Wrocławiu na Długosza 2-6.
Duży wybór i nie drogo, możesz tam znależć wszystkie potrzebne rzeczy od wózków, łóżeczek kończac na ciuszkach, itd
Ja mam termin na wrzesień i też już powoli kolekcjonuje wyprawke dla dziecka.
Miałam okazje jeszcze być w sklepie Baby Maxx w Psarach, ale wydaje mi się, że maja gorszy wybór i droszcze rzeczy niż w Bajce.

Dodatkowo znalazłam takie sklepy jak:
MD- ul. Tęczowa 83
Chicoo - ul. Krzywoustego 126
Urwis - Gajowa 41
Junior/DH Astra na ul. Horbaszewskiego 4-6
Bąbel - pl. Św. Macieja 21
Bociuś- ul. Traugutta 77
Askot - ul. Sztabowa 32
Maja - ul. Niemcewicza 5
Baj - ul.Dygasińskiego 12
Julka - Borowska 254a
Bobolandia - pl. Legionów 17

ale jeszcze w nich nie byłam więc się nie wypowiem.
Pozdrawiam
 
Do góry