reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca -wyniki

reklama
A tak z innej beczki. Wiecie jakie są normy OB w ciąży? Zrobiłam od razu wczoraj bo mam tez borelioze ( nabyta przed ciążą, ale już zaleczona) i nie mogę znaleźć info, wiem tylko że w ciąży może być wyższe.
 
Lecę kupić jakiś dobry jod bo tego też oczywiście nikt mi nie zalecił ;/ a biorę pregna plus i dha i tam nie ma...

Kup sobie prenatal duo tam masz najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży, ja biorę od początku ciazy te witaminy i wszystko jest w porządku . Zależna dodatkowo zakup żelaza bo ja mam poniżej normy i tera biorę wlasnie.
 
Ja biorę pregna plus od początku i tak jest jod ;)
Z tą tarczycą to jest u mnie ta niedoczynność z usg u endo na szczęście wszystko ok. Dała mi Letrox 3x 75 i ,4x 50.. zastanawia mnie tylko czemu dała mi kolejną wizytę na połowę września. Nie trochę za późno?
Martwiąc się o tarczyce doszła jeszcze cukrzyca. Jestem na granicy normy na krzywej ,albo minimalnie ponad... ,diete trzymam i męczy mnie ona strasznie ,ale za to wyniki cukru ok. Wziełam glukometr z przychodni ,bo diabetyka mam 15 ,a ,że ja niecierpliwa to poszłam do rodzinnego :p
Było fakt jedno czy dwa przekroczenia bo miałam urodzinki 4 i sobie pofoglowałam heh :D
,ale teraz już będę uważać. ;)
Ob. nie wiem ja wyników nie widzę zazwyczaj bo od raz idą do mojego i tylko mówi czy dobrze,czy żle. Bolerioza to cholerstwo moja ciocia się z tym użera, a dziecią robię co rok bo tu gdzie jeszcze chwilowo mieszkam to kleszcze są wszędzie.
 
Ja biorę pregna plus od początku i tak jest jod ;)
Z tą tarczycą to jest u mnie ta niedoczynność z usg u endo na szczęście wszystko ok. Dała mi Letrox 3x 75 i ,4x 50.. zastanawia mnie tylko czemu dała mi kolejną wizytę na połowę września. Nie trochę za późno?
Martwiąc się o tarczyce doszła jeszcze cukrzyca. Jestem na granicy normy na krzywej ,albo minimalnie ponad... ,diete trzymam i męczy mnie ona strasznie ,ale za to wyniki cukru ok. Wziełam glukometr z przychodni ,bo diabetyka mam 15 ,a ,że ja niecierpliwa to poszłam do rodzinnego :p
Było fakt jedno czy dwa przekroczenia bo miałam urodzinki 4 i sobie pofoglowałam heh :D
,ale teraz już będę uważać. ;)
Ob. nie wiem ja wyników nie widzę zazwyczaj bo od raz idą do mojego i tylko mówi czy dobrze,czy żle. Bolerioza to cholerstwo moja ciocia się z tym użera, a dziecią robię co rok bo tu gdzie jeszcze chwilowo mieszkam to kleszcze są wszędzie.
Mamy my się w tych ciążach. Jeśli chodzi o mnie to ja mogę cierpieć, chorować na wszystko, ale od kiedy tam mieszka ta mała kruszynka to te wszystkie zle wyniki strasznie mnie martwią :/.
 
Hej dziewczyny, byłam dziś u lekarki i zaleciła mi brać letrox 50 pół tabletki czyli 25 jednostek. Z tego co piszecie macie dużo większe dawki, myślicie ze lepiej pójść do kogoś innego?[emoji37]
 
reklama
Do góry