reklama

TARGOWISKO! - Czyli co jest mi nie potrzebne a może komuś się przyda.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2014' rozpoczęty przez Fifka, 28 Sierpień 2013.

1. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Wątek ma na celu wymiany/sprzedaży niepotrzebnych akcesoriów dla dzieci które dostałyśmy/kupiłyśmy i choć nam są niepotrzebne może przydadzą się innym mamom.

UWAGA! Wątek nie został stworzony w celach zarobkowych!
    Postarajmy się również by wątek był przejrzysty i wszelkie rozmowy nie do końca na temat prosimy kierować na nasz główny wątek.

Zapraszamy!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 Wrzesień 2013
  2. Tina1201

Tina1201 Fanka BB :)

Czyli jednak Targowisko!:) Ja nic nie mam niestety, bo to moj pierwszy dzidzius, ale chetnie cos odkupie interesujacego:D

3. reklama
  4. dona_76

dona_76 Fanka BB :)

ubranka sprzedam lub zamienie na inne ubranka dla chłopca, wiecej zdjęć mogę przesłąć na maila

kurteczka, rozmiar z metki 50. zupelnie nie zniszczona. długość od szyjki do dołu 25cm, długość rękawka 15cm, szerokość pod pachami 26cm. dostalam ją z Niemiec nie wiem ile moze kosztować, sprzedam za rozsądną cenę, może 30zl lub zamienię na coś podobnego w chłopięcych barwach

cieply komplet z misia rozmiar z metki 68 (spodnie z szeroką gumą: 20cm bez rozciagania w pasie, długość nogawek 40cm,; bluza: szerokosc pod pachami 23cm, długość całkowita 25cm, dł. rękawa pod pachami 16cm). spodnie częsciej ubierane więc nieco innego koloru. cena 30zl, lub jak wyzej wymiana na cos innego

komplet bawełniany rozmiar z metki 6 miesięcy (bluza: długość 27cm, szerokośc pod pachami 28cm, rozszerzana ku dołowi, długość rękawa pod pachami 15cm; spodnie mogą być używane jako 3/4 długość 28cm, szrokosc pasa bez rozciagania 22), cena 20zł lub wymiana na ubranko chłopięce
    [​IMG] [​IMG]

spodnie dresowe rozmiar z metki 74, cena 15zl lub wymiana, długość całkowita 35cm

śpioszki jak nowe, rozmiar z metki 74cm

Ostatnia edycja: 28 Sierpień 2013
  5. Deizzi

Deizzi Fanka BB :)

6. juliana

juliana Fanka BB :)

Czy ktoraś miałaby ochotę zamienic się na coś bardziej męskiego.Mówię o tym ślicznym rózowym pajacyku z milutkiego i cieplego materialu nie jest to welur tylko coś jakby cieply mięciutki kocyk,caly ozpinany na zatzaski od 0-3mieś .Nowiutki jeszcze z metką,ale Natanek może troszkę głupio wyglądać.Mam tez malutkie bialo rrozowe skapetki 3 pary tez nowe z frotki oraz buciki na chodzącą już gwiazdeczkę.awsze mazylam ,ze ją w nich zobaczę ,ale teraz potzebuję cos bardziej męskiego.

:-)ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

7. Antinetka

Antinetka Fanka BB :)

Dziewczyny, wylicytowałam sobie ostatnio na allegro kilka używanych rzeczy, ale w b. dobrym stanie. Niestety, chyba znowu przybyło mi w biuście, bo co niektóre rzeczy są mocno na styk :/
    Jest m. in. ta sukienka: Sukienka_paprika.jpg Rozmiar z metki 38, ale takie spore. W biuście mam ok. 100 cm w tej chwili, wieczorem sprawdzę dokładne wymiary i podam, jeśli któraś by chciała.
    Kupiłam ją za 19,99 zł. Jeśli któraś z was by chciała, to piszcie na pw.

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Antinetka ta sukienka jest ciążowa???

9. Antinetka

Fifka, tak, zaraz pod biustem zaczyna się robić taka szersza. Jest bardzo fajna, ale cholerka, biustu sobie nie zmniejszę, a już mi ciasno. Wieczorem porobię jakieś fotki dokładniejsze i zmierzę ją w cm, to napiszę.
    Może tobie się nada?

10. reklama
  11. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

No właśnie tak myślę że bym ją wzięła może... Ile z przesyłką? Bo w październiku mamy wesele... ja co prawda nie potańczę ale choć ładnie po wyglądam jak będę siedziała :-D

12. Antinetka

Fifka, nie wiem dokładnie, bo nieczęsto coś wysyłam, ale chyba jakieś 7-8 zł za list polecony na poczcie się płaci.

Poleć forum