reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

TARGOWISKO! - Czyli co jest mi nie potrzebne a może komuś się przyda.

Fifka

♥ Chłopcowa Mama ♥
Miasto
Na Podlasiu :)
Rozwiązania
0
Wątek ma na celu wymiany/sprzedaży niepotrzebnych akcesoriów dla dzieci które dostałyśmy/kupiłyśmy i choć nam są niepotrzebne może przydadzą się innym mamom.

UWAGA! Wątek nie został stworzony w celach zarobkowych!
Postarajmy się również by wątek był przejrzysty i wszelkie rozmowy nie do końca na temat prosimy kierować na nasz główny wątek.

Zapraszamy!

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Tina1201

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czyli jednak Targowisko!:) Ja nic nie mam niestety, bo to moj pierwszy dzidzius, ale chetnie cos odkupie interesujacego:D

dona_76

Rozwiązania
0
ubranka sprzedam lub zamienie na inne ubranka dla chłopca, wiecej zdjęć mogę przesłąć na maila

kurteczka, rozmiar z metki 50. zupelnie nie zniszczona. długość od szyjki do dołu 25cm, długość rękawka 15cm, szerokość pod pachami 26cm. dostalam ją z Niemiec nie wiem ile moze kosztować, sprzedam za rozsądną cenę, może 30zl lub zamienię na coś podobnego w chłopięcych barwach

cieply komplet z misia rozmiar z metki 68 (spodnie z szeroką gumą: 20cm bez rozciagania w pasie, długość nogawek 40cm,; bluza: szerokosc pod pachami 23cm, długość całkowita 25cm, dł. rękawa pod pachami 16cm). spodnie częsciej ubierane więc nieco innego koloru. cena 30zl, lub jak wyzej wymiana na cos innego

komplet bawełniany rozmiar z metki 6 miesięcy (bluza: długość 27cm, szerokośc pod pachami 28cm, rozszerzana ku dołowi, długość rękawa pod pachami 15cm; spodnie mogą być używane jako 3/4 długość 28cm, szrokosc pasa bez rozciagania 22), cena 20zł lub wymiana na ubranko chłopięce

spodnie dresowe rozmiar z metki 74, cena 15zl lub wymiana, długość całkowita 35cm

śpioszki jak nowe, rozmiar z metki 74cm

Ostatnia edycja:

juliana

Miasto
Wkrotce pod Wroclawiem
Rozwiązania
0
Czy ktoraś miałaby ochotę zamienic się na coś bardziej męskiego.Mówię o tym ślicznym rózowym pajacyku z milutkiego i cieplego materialu nie jest to welur tylko coś jakby cieply mięciutki kocyk,caly ozpinany na zatzaski od 0-3mieś .Nowiutki jeszcze z metką,ale Natanek może troszkę głupio wyglądać.Mam tez malutkie bialo rrozowe skapetki 3 pary tez nowe z frotki oraz buciki na chodzącą już gwiazdeczkę.awsze mazylam ,ze ją w nich zobaczę ,ale teraz potzebuję cos bardziej męskiego.

:-)ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Antinetka

Rozwiązania
0
Dziewczyny, wylicytowałam sobie ostatnio na allegro kilka używanych rzeczy, ale w b. dobrym stanie. Niestety, chyba znowu przybyło mi w biuście, bo co niektóre rzeczy są mocno na styk :/
Jest m. in. ta sukienka: Sukienka_paprika.jpg Rozmiar z metki 38, ale takie spore. W biuście mam ok. 100 cm w tej chwili, wieczorem sprawdzę dokładne wymiary i podam, jeśli któraś by chciała.
Kupiłam ją za 19,99 zł. Jeśli któraś z was by chciała, to piszcie na pw.

Załączniki

Antinetka

Rozwiązania
0
Fifka, tak, zaraz pod biustem zaczyna się robić taka szersza. Jest bardzo fajna, ale cholerka, biustu sobie nie zmniejszę, a już mi ciasno. Wieczorem porobię jakieś fotki dokładniejsze i zmierzę ją w cm, to napiszę.
Może tobie się nada?

Fifka

♥ Chłopcowa Mama ♥
Miasto
Na Podlasiu :)
Rozwiązania
0
No właśnie tak myślę że bym ją wzięła może... Ile z przesyłką? Bo w październiku mamy wesele... ja co prawda nie potańczę ale choć ładnie po wyglądam jak będę siedziała :-D

reklama

Antinetka

Rozwiązania
0
Fifka, nie wiem dokładnie, bo nieczęsto coś wysyłam, ale chyba jakieś 7-8 zł za list polecony na poczcie się płaci.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
sewa Radomskie targowisko, czyli sprzedam, kupię, oddam Radom 9
P Targowisko - sprzedam, kupię, zamienię, oddam! Dzieci urodzone w czerwcu 2014 20
.Aneta. Nasze targowisko Młodziutkie mamy 41
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 1
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1375
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1
bonusowa Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka Dzieci urodzone w grudniu 2016 77
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
lastpetunia1 Na zdrowie - czyli co stosować jak nas choroba rozkłada. Dzieci urodzone w grudniu 2016 18
ivi Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 726
Heromina Domowa apteka czyli zdrowie i uroda Dzieci urodzone w sierpniu 2016 34
Heromina Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :) Dzieci urodzone w sierpniu 2016 20
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
aniay Prawie staraczka czyli zaczynamy w marcu Staramy się 38
Ann_ Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka Dzieci urodzone w sierpniu 2016 1756
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
A Aktywna przyszła mama, czyli sport w ciąży Przyszłe mamy 34
PannaMyszka Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu.... Dzieci urodzone w marcu 2016 30
cytrynowa_ Turbo dieta czyli zgubic balast w 10 dni Diety, diety 0
Magda_z_uk Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :) Dzieci urodzone w lutym 2016 1520
Tusiaczek2402 Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :) Dzieci urodzone w styczniu 2016 30
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
DZIULKA78 DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :))) Dzieci urodzone w październiku 2010 51
Monia861 kp : mm czyli laktacyjno-butelkowe dyskusje Dzieci urodzone w lipcu 2015 288
Sosnowiczanka Hity / Kity, Czyli co nam potrzebne, a co zbędne Dzieci urodzone w czerwcu 2015 31
Doggi Ready Steady Go - czyli wiadomości ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Dzieci urodzone w styczniu 2015 76