reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Tatusiowie też w ciąży ;)

marzena9

Fanka BB :)
dziewczyny jak to jest z tatusiami waszych fasolek? tez maja objawy ciazy?

oj maz na poczatku mial straszne zaccianki! jadl i jadl i to dziwne rzeczy! slodkie zagryzal slonym i odwrotnie a ja mdlosci mialam.teraz sie uspokoil ale ma humory i jakos na rowni ze mna zero checi na seks. mi przeszly checi i jemu tez!to az zabawne! zartujemy ze wyeksplatowalismy sie przy "produkowaniu" fasolki w podrozy poslubnej hihihi Grunt ze skuteczne to produkowanie bylo

to przyznawac sie jak z ta ciaza we dwoje!

reklama

mr_skrzatek

Początkująca w BB
jako mąż mojej kochanej brzuchatki :) też mi chyba z kilogram przybyło :) jak ona je co 2 -3 godzinki to mnie tez sie chce ale nie zapuszcze takiego brzuszka jak mój skarb bo ona szybciej zrzuci ;)
a co do bycia w ciąży razem to u nas jest to od początku wspólne bycie w ciąży :)

Płock-Asia

Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Płock, Gostynin, Łąck woj.mazowieckie
Marzenko u Klaudusi tatusia też to się zdarzyło do 6 miesiaca mojej ciaży tył a u mnie prawie nie zauwazalnie brzunio rósł po 6 miesiaca przestał przybierać na wadze w zamian za to mój brzunio robił się wiekszy. Zachcianki też miał na samym poczatku ja za to nie miałam później to się zmieniło.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
She*shu Tatusiowie-jak przeżywają ciążę itd Archiwum mam wrześniowych'10 82
misianka Tatusiowie Dzieci urodzone w listopadzie 2008 8
joe alex sprytni tatusiowie:-) Wychowanie 13
mamma80 Tatusiowie... Dzieci urodzone w marcu 2008 140
kajenka Tatusiowie Dzieci urodzone w październiku 2006 51
susumali Kochani Tatusiowie Dzieci urodzone w lutym 2007 799
Blanes Przyszli Tatusiowie Dzieci urodzone w czerwcu 2007 128
iza1 Kwietniowi tatusiowie :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 69
patrycja24berlin jak sie spisuja----->TATUSIOWIE Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 171
sandra1982 przyszli tatusiowie :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 6
D witam samotne mamy i samotni tatusiowie Archiwum Samodzielnych rodziców 306
M CZERWCOWI TATUSIOWIE Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 16
T Przyszli Tatusiowie ... Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 9
J Czy wy też tak macie? Staramy się 17
malinka12.91 Czy to zwidy, czy też coś widzicie? Test ciążowy Potrzebuję porady 39
martyna1517 Czy też lubicie się droczyć z waszymi nastolatkami? Mamy nastolatków 10
K Czy Was też wszędzie "prześladują" przyszłe mamy? Staramy się 19
Nesia 81 Witam co o tym sądzicie ciąża czy też nie??!! Potrzebuję porady 29
Suzie_suzanna Czy któraś też tak miała ? Potrzebuję porady 7
Destino Koronawirus - zwierzęta też potrzebują pomocy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 1
R Czy wasze dzieciaki też budzą się często? Potrzebuję porady 20
C Poród rodzinny czy też lepiej samej? Potrzebuję porady 12
C Czy też tak miałyście? Kłucie brzucha w ostatnich tygodniach ciąży Potrzebuję porady 1
P Dzień otwarty w Collegium Salesianum, tworzą też podstawówkę Ogłoszenia Szczecin 0
B Rodziny wielodzietne (też patchworkowe) do programu TV Relacje rodzinne 0
A Problem z wagą dziecka czy też nie? Żywienie dzieci - porady 4
P Czy też tak któraś z Was miała? Potrzebuję porady 6
vanilijka Pękniecie torbieli jajnika w ciąży - dziewczyny jeśli też to miałyście piszcie Przyszłe mamy 0
Nadulina Klaps to też przemoc Rodzinne porady 6
mamaGabisi Czy też macie wyrzuty sumienia, że za mało czasu macie dla pociech? :( Mamy pracujące 14
A Czy też tak macie? Możesz pomóc...zobacz 8
Asteria Styczniówki też mają hobby:) Dzieci urodzone w styczniu 2012 107
Sathin Mamy też z psiakami :) Wrocław 23
M Są jakies mamy lub przyszłe mamy Z Głuszycy Mogą też byc starajace sie:) Dolny Śląsk 59
Thea. Bajki tv, książeczki też ;) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 18
K czy wy też macie dość? Wychowanie 54
A Czy Wasze dzieci też tyle gadają? Przedszkolaki 54
secasia mama to też żona i kochanka :) Dzieci urodzone w listopadzie 2005 61
nikita33 Czy też macie wątpliwości? Wychowanie 46
elwis_m ZDJĘCIE JAKO ZAŁĄCZNIK - PROBLEMY........i inne problemy też.... Dzieci urodzone w maju 2005 5
D Cycuchy się obudziły - też to macie? Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 68
M Czy Wasze dzieciaki też mają fioła na punkcie Harrego Pottera? Początek szkoły 2
G Karmienie butelką też nie jest łatwe Dzieci urodzone we wrześniu 2005 587
M I ja też:) Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 7
akinoM222 Ból sutka w ciąży Temat tygodnia 2
R Szczepienie na covid w trakcie ciąży Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 25
X TSH niedoczynność tarczycy w ciąży Przyszłe mamy 15
P Mdłości w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
A Jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Staramy się 13
Zuzka28 Plamienie w ciąży bliźniaczej Październikowe mamy 2021 0