reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Teatrzyk kukiełkowy w przedszkolu

Dołączył(a)
6 Grudzień 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam! Mam prośbę
Podaję link do mojej ankiety:
www.ebadania.pl/7e3737160621b243

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, która dotyczy edukacji przedszkolaków poprzez teatrzyk kukiełkowy. Ankieta służy badaniu, które prowadzę w ramach pracy dyplomowej. Pytania są skierowane do wszystkich opiekunów (rodzice, dziadkowie, wychowawcy, itp.), którzy mają stały kontakt z dziećmi w wieku 3-5 lat.

Serdecznie pozdrawiam
oraz z góry dziękuję!
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry