reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

cudne focie naszych małych cudów :-D:-D
Ja wkrótce wkleję fotki małej z pielgrzymki,ale muszę sie najpierw trochę ogarnąć
 
reklama
DSC09918.jpgDSC09959.jpgDSC09904.jpgChciałam sie pochwalić, moja mała pierwszy raz usiadła sobie po turecku 5 sierpnia, potem co jakis czas sobie tak siadała, teraz siedzi raz z nóżkami skrzyzowanymi raz jak żabka, na poczatku siadała w miejsach gdzie mobłaby ewentualnie podeprzeć sie rączką teraz juz na "prostym" bez żadnej asekuracji siada - wiem że w tym wieku wiekszość dzieci siedzi już od dawna, ale wg pani neurolog nasza mała miała zacząć siadać dopiero jak skończy roczek więc dla nas to duzy sukces. Dodam jeszcze ze od kilku dni mała "wspina się" i zaczyna wstawać, fakt faktem na kilka sekund ale jest uparta i co capnie na tyłek to sie znów podnosi. A i mamy juz 6 ząbków.
 

Załączniki

  • DSC09904.jpg
    DSC09904.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 102
  • DSC09918.jpg
    DSC09918.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC09959.jpg
    DSC09959.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 115
Ostatnia edycja:
izw Ala tez siadac zaczela jak miala 8msc...pozno,ale widocznie tak chciala...teraz stoi przy meblach,puszcza sie,chodzi za raczke,spaceruje krokiem dostawnym w lewo i w prawo,raczkuje,podnosi sie...sama jesio boi sie chodzic,ale mysle,ze za jakis 1msc bedzie ciekac.ostatnie zdjecie powala:-).
 
Karolinka pielgrzymkowo
 

Załączniki

  • DSC_0525.jpg
    DSC_0525.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC_0527.jpg
    DSC_0527.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 88
  • DSC_0529.jpg
    DSC_0529.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC_0530.jpg
    DSC_0530.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC_0532.jpg
    DSC_0532.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC_0533.jpg
    DSC_0533.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 90
Jestem i ja :)
Nie mogę się napatrzeć na te nasze maluchy, cudne są wszystkie!
As, podziwiam Cię i Karolinkę, że dałyście radę na pielgrzymce. Moja Agatka nie dałąby rady tyle czasu jechać w wózku - pół godziny to maks jej możliwości :-D

A oto i ona:
iIhjb04nNzE1c1DiZB.jpg
LdGK1YuhWCsAFEutZB.jpg
 

Załączniki

  • iIhjb04nNzE1c1DiZB.jpg
    iIhjb04nNzE1c1DiZB.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 84
  • LdGK1YuhWCsAFEutZB.jpg
    LdGK1YuhWCsAFEutZB.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 77
reklama
no same cudne fotki wrzucacie .
Bibianka GRATULACJE ,bo ja Ci jeszcze nie pogratulowałam tego podwójnego cudu ... ;-):-D:-D:-D
 
Do góry