reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

Wklejam ostatnie fotki Karolci oczywiście w kominku mamusinej produkcji .Gdyby któraś chciała taki kominek to chętnie zrobię dla was ,choć mam tyle zamówień ,że mogę nie jeść ,nie spać ,nie wychodzić tylko robić ,robić ,robić ...
 
reklama
Dzieciaczki przesliczne, dla wszystkich duzo zdrówka i radości!!!!!
Moja mała niedługo skończy 10 miesiecy - jak ten czas leci ... ma 8 zabków, łazi przy meblach i domaga sie prowadzenia za rączki, je chetnie tylko mleko ewentualnie chleb kiedy ja jem a z wszystkim innym mordęga .... ja zagoniona masakrycznie nie mam czasu nanic, a każdą "wolna chwilę" poswiecam na zabawy z małą wiec myślę że mi wybaczycie że się nie pojawiam, zdreszta jak tylko widzi kogoś mnie czy tate przy kompie zaraz jest "dziam" to jej słówko na piosenki jej hit to Cisza Bednarka i dwie fajne ale po anglicku:
The Animal Sounds Song - YouTube
Animal Sounds Song - YouTube

piosenki sa fajne może waszym dzieciaczkom tez wpadna w ucho

Natalka sporo juz gada jak na swój wiek (ze zrozumieniem):
tata
mama
mamam mniam miam - jedzenie
bam
ała
ciii
dzie - to jest jej gdzie jak się schowa lub jak schowa jakąs zabawke i mamy szukac
dzisz - widzisz jak pokaze schowana zabawke lub jak ja znajdziemy
ok - to oko w kazdej zabawce na nie wskazuje choć czasem za oko bierze nos
no i nasladuje zwierzaki bzz, hał hał mu itp


pozdrawiam wszystkie dla dzieciaczków całuski od e-cioci i zmykam do pracy papa
 

Załączniki

  • DSC08091.jpg
    DSC08091.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC08094.jpg
    DSC08094.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry