reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura, a owulacja 🤯

Mój lekarz chyba po prostu doskonale sobie zdaje sprawę, że bez stymulacji nic z tego nie będzie i nawet się nie chce w to bawić i dlatego dał nam tylko 2 cykle. Generalnie wie wszystko co i jak, bo ja byłam cały cykl dokładnie badana w szpitalu nie dawno
Rozumiem. Tak czy inaczej trzymam kciuki 🤞 powodzenia
 
reklama
Dziękuje za kciuki 😊 dzisiaj już temperatura 36,86 🧐
 

Załączniki

  • 3132ABFB-E591-4847-A9F7-9D7C3700BBD4.jpeg
    3132ABFB-E591-4847-A9F7-9D7C3700BBD4.jpeg
    178 KB · Wyświetleń: 48
Rozumiem. Tak czy inaczej trzymam kciuki 🤞 powodzenia
Jest szansa, że zerknięcie na ten wykres, bo chyba zgłupiałam zupełnie 🤯 przeczytałam, że prolaktyna może powodować zbyt niski progesteron w 2 fazie, a ja mam dość sporą hiperprolaktynemię na która przyjmuje dostinex 1/2, ale czy to by tak wpływało na temperaturę, równie dobrze owulacji mogło nie być tylko o co chodzi z tą temperaturą w takim razie, bo miałam 3 sporo wyższe temperatury od poprzednich i nagle spadła 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • B1D8F8F2-6D24-46DD-8BD9-DDF1605CF787.jpeg
    B1D8F8F2-6D24-46DD-8BD9-DDF1605CF787.jpeg
    189,3 KB · Wyświetleń: 41
Jest szansa, że zerknięcie na ten wykres, bo chyba zgłupiałam zupełnie 🤯 przeczytałam, że prolaktyna może powodować zbyt niski progesteron w 2 fazie, a ja mam dość sporą hiperprolaktynemię na która przyjmuje dostinex 1/2, ale czy to by tak wpływało na temperaturę, równie dobrze owulacji mogło nie być tylko o co chodzi z tą temperaturą w takim razie, bo miałam 3 sporo wyższe temperatury od poprzednich i nagle spadła 🤷‍♀️
Możesz mieć niedomoge lutealna. Ale czy to z powodu prolaktyny czy jakiegoś innego ciężko powiedzieć. Nawet nie wiadomo w sumie czy owulacja była.
 
Możesz mieć niedomoge lutealna. Ale czy to z powodu prolaktyny czy jakiegoś innego ciężko powiedzieć. Nawet nie wiadomo w sumie czy owulacja była.
Jest nawet bardzo duża szansa, że owulacji nie było, ale jednak jakiś ten skok był nie wiem dlaczego, dopóki nie będę mieć monitoringów to mogę tylko gdybać czy była czy nie było, ale gdyby to jednak była ta niedomoga lutealna, a owulacja była to czy jak biorę luteinę to jest w ogóle szansa na ciążę i czy na przykład jak 2/3 dni za późno nie od razu w dzień owulacji lub po ją wzięłam to to przekreśla szanse czy to ma znaczenie tylko po zagnieżdżeniu jakby się cokolwiek wydarzyło? Skomplikowane to wszystko... 🤯
 
Jest nawet bardzo duża szansa, że owulacji nie było, ale jednak jakiś ten skok był nie wiem dlaczego, dopóki nie będę mieć monitoringów to mogę tylko gdybać czy była czy nie było, ale gdyby to jednak była ta niedomoga lutealna, a owulacja była to czy jak biorę luteinę to jest w ogóle szansa na ciążę i czy na przykład jak 2/3 dni za późno nie od razu w dzień owulacji lub po ją wzięłam to to przekreśla szanse czy to ma znaczenie tylko po zagnieżdżeniu jakby się cokolwiek wydarzyło? Skomplikowane to wszystko... 🤯
Jeżeli bierzesz luteinę to wydaje mi się, że temperatura powinna się utrzymać. Ale pewna nie jestem. U ciebie jest spadek, więc poziom progesteronu maleje.
 
reklama
Może jeszcze nie wszystko stracone. Niestety nie pozostaje Ci nic innego jak czekać
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak iść do lekarza, bo teraz teraz właśnie zauważyłam, że z piersi zaczęło mi lecieć coś co przypomina mleko, a ja takiego czegoś nie miałam nawet przed lekami na zbicie prolaktyny, a przed zbijaniem miałam poziom 90, a nie 900 to skąd takie rzeczy na lekach 🤯 u mnie to jednak zawsze coś …
 
Do góry