reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura, a owulacja 🤯

Chyba nie pozostaje mi nic innego jak iść do lekarza, bo teraz teraz właśnie zauważyłam, że z piersi zaczęło mi lecieć coś co przypomina mleko, a ja takiego czegoś nie miałam nawet przed lekami na zbicie prolaktyny, a przed zbijaniem miałam poziom 90, a nie 900 to skąd takie rzeczy na lekach 🤯 u mnie to jednak zawsze coś …
Jeżeli masz wyciek z piersi to koniecznie lekarz. Trzymam kciuki, aby wszystko było ok 🤞
 
reklama
Jeżeli masz wyciek z piersi to koniecznie lekarz. Trzymam kciuki, aby wszystko było ok [emoji1696]

Chyba najdziwniejsze co mi się mogło przydarzyć … dziękuje za kciuki to pewnie ta prolaktyna chociaż jest to dość dziwne skoro biorę leki, a przed nimi nie było tego problemu [emoji19]
 
A długo je bierzesz? Może to skutek uboczny? Bo faktycznie jest to dziwne...
Leki biorę od połowy maja, bo miałam prolaktyne na poziomie 90 przy normie do 27 i nic mi po nich nie było, dokładnie biorę dostinex 1/2 tabletki raz w tygodniu, wydaje mi się, że on powinien zapobiegać takim sytuacją, a nie je wywoływać, ale całkowicie się nie znam 🤯 tylko najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że przed lekami tego problemu nie było to skąd przy lekach 🤷‍♀️
 
Leki biorę od połowy maja, bo miałam prolaktyne na poziomie 90 przy normie do 27 i nic mi po nich nie było, dokładnie biorę dostinex 1/2 tabletki raz w tygodniu, wydaje mi się, że on powinien zapobiegać takim sytuacją, a nie je wywoływać, ale całkowicie się nie znam 🤯 tylko najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że przed lekami tego problemu nie było to skąd przy lekach 🤷‍♀️
Może to zupełnie z innego powodu i nie ma nic wspólnego z poziomem prolaktyny i lekami?
 
Kurde, nie pamiętam. Ale był tu ostatnio post dziewczyny, która też miała jakiś wyciek i inna dziewczyna wymieniła kilka możliwych przyczyn.
Nie mam pojęcia od czego to może być dopiero co miałam i usg piersi i nawet tomografie czy nie mam nic w tej przysadce na wszelki wypadek i nic tam nie było, leki na prolaktynę biorę... czary 🤯 znalazłam ostatni post z lipca nawet ZE ZDJĘCIEM to o ten chodzi, bo tam za bardzo nic takiego nie ma
 
Nie mam pojęcia od czego to może być dopiero co miałam i usg piersi i nawet tomografie czy nie mam nic w tej przysadce na wszelki wypadek i nic tam nie było, leki na prolaktynę biorę... czary 🤯 znalazłam ostatni post z lipca nawet ZE ZDJĘCIEM to o ten chodzi, bo tam za bardzo nic takiego nie ma
Kurde nie pamiętam.

Z resztą może lepiej nie czytać co to może być, bo wtedy to się dopiero człowiek może rozchorować.

Postaramy się nie martwić na zapas. Umów się do lekarza i zobaczysz co ci powie. Na pewno jakieś sensowne wytłumaczenie się znajdzie.
 
reklama
Kurde nie pamiętam.

Z resztą może lepiej nie czytać co to może być, bo wtedy to się dopiero człowiek może rozchorować.

Postaramy się nie martwić na zapas. Umów się do lekarza i zobaczysz co ci powie. Na pewno jakieś sensowne wytłumaczenie się znajdzie.
To lekarza idę za tydzień, badania krwi w poniedziałek zobaczymy co to będzie 🧐 zbyt dużo dziwnych rzeczy ostatnio u mnie jak na 21 lat …
 
Ostatnia edycja:
Do góry