reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temperatura w cyklu

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2018
Postów
8
Staramy się o maluszka codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka mierze temperaturę dodatkowo od 16 do 25 dnia przejmuje duphaston 2×1. (* współżycie) od 16 dnia szyjka bardzo wysoko twarda zamknięta. Czy mogę prosić o analizę wykresu? Z góry ślicznie dziękuję
1-4 miesiączka
4-36.4 *
5-36.3
6-36.3 *
7-36.4 *
8-36.6 *
9-36.3 *
10-36.1 *
11-36.7 *
12-36.4 *
13-36.3 *
14-36.7 *
15-36.6 *
16-36.5
17-36.7
 
reklama
A mogłabyś to wrzucić na wykres? Byłoby łatwiej ocenić. No i przydałaby się do tego obserwacja śluzu, bo skoku temperatury wypatruje się dopiero po jego szczycie. Póki co, ja tu na razie nie widzę skoku niestety. I termometr najlepiej jeśli ma 2 miejsca po przecinku, żeby wyłapać już ten skok o 0,05 stopnia.
 
Niestety wykresu nie mogę wstawić (jakiś błąd wyrzuca) od 11 do 15 śluz był przezroczysty wodnisty a w pozostałe dni biały. Bardzo dziękuję za odpowiedź
 
Do góry