reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy wizyt sierpniówek :) + zdjęcia z USG

reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam. 5 grudnia zrobiłam test, upragnione dwie kreski, chociaż jedna słabsza (był to dzień przed @), kolejne były już grube i mocne :) w 32 dc beta ponad 700, progesteron 42. Był to cykl stymulowany, owulacja 16-17dc. W 5 tyg +6 dni byłam na pierwszej wizycie. Niestety bardzo się zmartwilam... Chociaż lekarz twierdzi, że jest ok, tylko ciąża młodsza. Wg niego jest to początek 5 tygodnia. Pęcherzyk w macicy kształtu owalnego (lekarz nic na to nie powiedział) a w środku pęcherzyk zoltkowy, bez zarodka. Wstawiam zdjęcie z USG. Kolejna wizytę mam za tydzień. Objawy mdłości, bolacych piersi, zawroty głowy, senność. To moja pierwsza ciąża. Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • IMG_20191220_170731.jpg
    IMG_20191220_170731.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 228
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam. 5 grudnia zrobiłam test, upragnione dwie kreski, chociaż jedna słabsza (był to dzień przed @), kolejne były już grube i mocne :) w 32 dc beta ponad 700, progesteron 42. Był to cykl stymulowany, owulacja 16-17dc. W 5 tyg +6 dni byłam na pierwszej wizycie. Niestety bardzo się zmartwilam... Chociaż lekarz twierdzi, że jest ok, tylko ciąża młodsza. Wg niego jest to początek 5 tygodnia. Pęcherzyk w macicy kształtu owalnego (lekarz nic na to nie powiedział) a w środku pęcherzyk zoltkowy, bez zarodka. Wstawiam zdjęcie z USG. Kolejna wizytę mam za tydzień. Objawy mdłości, bolacych piersi, zawroty głowy, senność. To moja pierwsza ciąża. Co o tym myślicie?
Hej hej ! Jak lekarz mowil ze to jeszcze mlodsza ciaza nic 5tc to chyba bardzo prawdopodobne ze mogl nie widziec jeszcze zarodka. Trzymam kciuki ! Nie martw się na zapas
 
Twierdził że to początek 5 tygodnia. Czytałam, że pęcherzyk zoltkowy pojawia się w 5 tyg +2 do 5 tyg +5. No niby tak, ale miałam cykl stymulowany i wiem kiedy była owulka... Więc skąd to przesunięcie? Lekarz mówił, że zagnieżdżenie mogło być później...
 
Twierdził że to początek 5 tygodnia. Czytałam, że pęcherzyk zoltkowy pojawia się w 5 tyg +2 do 5 tyg +5. No niby tak, ale miałam cykl stymulowany i wiem kiedy była owulka... Więc skąd to przesunięcie? Lekarz mówił, że zagnieżdżenie mogło być później...
Na spokojnie. U mnie na tym etapie był tylko pęcherzyk 6mm tydzień później było już serduszko. Dużo zależy od sprzętu na gorszym usg w lux med w 6+2 lekarz dojrzał pusty pecherzyk nastepnego dnia usg u innego lekarza i na innym sprzęcie i pokazał się zarodek z bijącym sercem:)
 
Avisia- bardzo bym chciała żeby tak było... Za tydzień wizyta i zaczynam się już denerwować... :/
 
reklama
Do góry