reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Terminy wizyt sierpniówek :) + zdjęcia z USG

7+0 gorna kropka to cialko zolte a nizsza kropka podlozna to nasz kropeczek 1cm 🥰
7BF35757-FA87-490F-A4D0-D8B3CB3BBF64.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Twierdził że to początek 5 tygodnia. Czytałam, że pęcherzyk zoltkowy pojawia się w 5 tyg +2 do 5 tyg +5. No niby tak, ale miałam cykl stymulowany i wiem kiedy była owulka... Więc skąd to przesunięcie? Lekarz mówił, że zagnieżdżenie mogło być później...
Owulacja nie jest równoznaczna z zapłodnieniem. Ja mogłam wskazać, kiedy podejrzewałam owulację, kiedy się kochaliśmy, dokładnie którego dnia była implantacja, a wiek ciąży to wciąż dla lekarza... No dziwnie jest ;) Spokojnie.

W załączniku zdjęcie (jak to ja- jakość jak z kalkulatora). Kijanka, wiek (ok) 8t5d (długość: 2,11cm). Serduszko bije.
 

Załączniki

  • Kijanka 30.12.jpg
    Kijanka 30.12.jpg
    283,8 KB · Wyświetleń: 250
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam. 5 grudnia zrobiłam test, upragnione dwie kreski, chociaż jedna słabsza (był to dzień przed @), kolejne były już grube i mocne :) w 32 dc beta ponad 700, progesteron 42. Był to cykl stymulowany, owulacja 16-17dc. W 5 tyg +6 dni byłam na pierwszej wizycie. Niestety bardzo się zmartwilam... Chociaż lekarz twierdzi, że jest ok, tylko ciąża młodsza. Wg niego jest to początek 5 tygodnia. Pęcherzyk w macicy kształtu owalnego (lekarz nic na to nie powiedział) a w środku pęcherzyk zoltkowy, bez zarodka. Wstawiam zdjęcie z USG. Kolejna wizytę mam za tydzień. Objawy mdłości, bolacych piersi, zawroty głowy, senność. To moja pierwsza ciąża. Co o tym myślicie?
I co u Ciebie? Jestem w podobnej sytuacji 5 tydzień i u mnie nie ma ani pęcherzyka zoltkowego ani zarodka , a lekarz mówi że wszystko dobrze , ty masz dzisiaj wizyte tak ?
 
Hej
I co u Ciebie? Jestem w podobnej sytuacji 5 tydzień i u mnie nie ma ani pęcherzyka zoltkowego ani zarodka , a lekarz mówi że wszystko dobrze , ty masz dzisiaj wizyte tak ?
Tak, dzisiaj mam wizytę... Bardzo się denerwuje.
U mnie by to równy 6 tydzień według OM, natomiast lekarz na 1 usg stwierdził, że ciąża jest młodsza (wg niego 5 tydzień początek). Na usg było widać pęcherzyk ciążowy a w nim pęcherzyk zoltkowy bez zarodka. Dzisiaj druga wizyta po 2 tygodniach.. Wszystko w rękach Najwyższego 🙏
 
Hej

Tak, dzisiaj mam wizytę... Bardzo się denerwuje.
U mnie by to równy 6 tydzień według OM, natomiast lekarz na 1 usg stwierdził, że ciąża jest młodsza (wg niego 5 tydzień początek). Na usg było widać pęcherzyk ciążowy a w nim pęcherzyk zoltkowy bez zarodka. Dzisiaj druga wizyta po 2 tygodniach.. Wszystko w rękach Najwyższego 🙏
Wszystko będzie dobrze , trzymam kciuki. Wrzuć zdj od razu po wizycie 😁 i nie martw sie , czytalam gdzieś że zarodek może być późno zauważony, nawet 8 tyg. Po prostu twój jest malutki ;)
 
reklama
Do góry