reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

termometr bezdotykowy jaki model ?

kiciA2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2016
Postów
36
mam zamiar kupic termometr bezdotykowy ale w internecie jest tak duzo ze nie wiem ktore kupic . moze ktoras z Was ma i jestescie zadowoleni to napiszcie mi nazwe termometr . Bylaby bardzo wdzieczna za pomoc w wyborze temometrow .
 
reklama
Ja kilka równzych przećwiczyłam i uważam, że poza zwykłym rtęciowym to najlepszy jest microlife nc 100, super mierzy. Jedyna wada t że tak ostro ścieci niebieskim swiatełekiem ale mąż niby twierdzi, że to się da wyłączyć ;)
 
Dobrze mi się mierzy nonContact-em. Obsługa nie jest jakaś super skomplikowana, wystarczy dobrze wycelować i podczerwień fajnie funkcjonuje, szybko łapie obiekt.
 
My kupiliśmy dla Naszej pierwszej pociechy termometr bezdotykowy z Lidla (SANITAS), Słyszeliśmy o nim same dobre opinie :) Także ma funkcje mierzenia temperatury przedmiotów i cieczy,dodatkowo można mierzyć temp. czoła jak i w uszku :) Ma pamięć na 30 pomiarów. No i cena bardzo przystępna bo ok 70-80zł.
 
reklama
Polecam microlife można kupić już za około 100 zl porównanie z rteciowym, który nadal mamy i pomiary są praktycznie identyczne.Trzeba zwrócić uwagę by można było wyłączyć światło i sygnał dźwiękowy bo dziecko się budzi. Nasz model mierzy też temperaturę w domu po przelaczeniu.
 
Do góry