reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Termometr bezdotykowy

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez murasaki, 20 Kwiecień 2017.

Tagi:
  1. murasaki

murasaki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    Dziewczyny jakiej firmy termometr polecacie dla malucha? Ewentualnie jaki odradzacie. Myślałam o takim bezdotykowym, jednak słyszałam że potrafią zawyżać lub zaniżać temperaturę. Tez macie takie spostrzeżenia czy to mit?

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Najgorszy jaki miałam to BabyOno.
    Musiałabym później sprawdzić jaki mam obecnie, ale jestem z niego zadowolona.

PS. Ja ten termometr traktuję raczej na zasadzie: ma temperaturę/ nie ma temperatury. Ale według mnie pokazuje rzeczywistą temperaturę. Zaniżanie/zawyżanie temperatury związane jest raczej np. z obecnością potu na czole (nie mówiąc o tym, że jak przyjdziesz z zimnego pomieszczenia, to masz zimne czoło i odwrotnie).

3. reklama
  4. kimi90

kimi90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Zgadzam sie z witch84. Babyono to najgorszy termometr! Kupilam go i od 3 lat lezy nawet nir wiem gdzie, bo jest taki beznadziejny. Jaki jest najlepszy Ci nie powiem, bo tak sie zniechecilam po pierwszym, ze kupilam taki zwykly pod pache.

5. magdab200!o2.pl

magdab200!o2.pl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam termometr bezdotykowy (na podczerwień) firmy abakus baby i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest prosty w obsłudze, ma 3 funkcje:
    1) pomiar temperatury na czole
    2) pomiar temperatury powietrza
    3) pomiar temperatury cieczy
    używam go codziennie, porównywałam temperaturę z innymi termometrami jakie posiadam i różnice są minimalne. Jedynym jego minusem jest głośny dźwięk podczas pomiaru temperatury, który może np wybudzić śpiące dziecko podczas sprawdzania gorączki. Ale w sumie codziennie tej temperatury śpiącemu dziecku się nie sprawdza.

6. maksik_87

maksik_87 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Tak jest, bo często termometry nie mają mechanizmu kalibracji względem otoczenia i właśnie wtedy pomiar jest nieprecyzyjny. To główna rzecz na jaką zwróciłam uwagę przy wyborze Visiofocus Smart który taki mechanizm posiada i dzięki temu pomiar jest dokładny. Na medyczny-rzeszów.pl ten model jest o 20% tańszy niż w innych sklepach z tego co pokazuje Ceneo.

Poleć forum