reklama

Termometr bezdotykowy

Od
20 Marzec 2017
Odpowiedzi
3
Dziewczyny jakiej firmy termometr polecacie dla malucha? Ewentualnie jaki odradzacie. Myślałam o takim bezdotykowym, jednak słyszałam że potrafią zawyżać lub zaniżać temperaturę. Tez macie takie spostrzeżenia czy to mit?

reklama
Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Najgorszy jaki miałam to BabyOno.
Musiałabym później sprawdzić jaki mam obecnie, ale jestem z niego zadowolona.

PS. Ja ten termometr traktuję raczej na zasadzie: ma temperaturę/ nie ma temperatury. Ale według mnie pokazuje rzeczywistą temperaturę. Zaniżanie/zawyżanie temperatury związane jest raczej np. z obecnością potu na czole (nie mówiąc o tym, że jak przyjdziesz z zimnego pomieszczenia, to masz zimne czoło i odwrotnie).

Od
1 Grudzień 2016
Odpowiedzi
4
Zgadzam sie z witch84. Babyono to najgorszy termometr! Kupilam go i od 3 lat lezy nawet nir wiem gdzie, bo jest taki beznadziejny. Jaki jest najlepszy Ci nie powiem, bo tak sie zniechecilam po pierwszym, ze kupilam taki zwykly pod pache.

Od
7 Kwiecień 2017
Odpowiedzi
0
Ja mam termometr bezdotykowy (na podczerwień) firmy abakus baby i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest prosty w obsłudze, ma 3 funkcje:
1) pomiar temperatury na czole
2) pomiar temperatury powietrza
3) pomiar temperatury cieczy
używam go codziennie, porównywałam temperaturę z innymi termometrami jakie posiadam i różnice są minimalne. Jedynym jego minusem jest głośny dźwięk podczas pomiaru temperatury, który może np wybudzić śpiące dziecko podczas sprawdzania gorączki. Ale w sumie codziennie tej temperatury śpiącemu dziecku się nie sprawdza.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku