reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr bezdotykowy

murasaki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
424
Dziewczyny jakiej firmy termometr polecacie dla malucha? Ewentualnie jaki odradzacie. Myślałam o takim bezdotykowym, jednak słyszałam że potrafią zawyżać lub zaniżać temperaturę. Tez macie takie spostrzeżenia czy to mit?
 
reklama
Najgorszy jaki miałam to BabyOno.
Musiałabym później sprawdzić jaki mam obecnie, ale jestem z niego zadowolona.

PS. Ja ten termometr traktuję raczej na zasadzie: ma temperaturę/ nie ma temperatury. Ale według mnie pokazuje rzeczywistą temperaturę. Zaniżanie/zawyżanie temperatury związane jest raczej np. z obecnością potu na czole (nie mówiąc o tym, że jak przyjdziesz z zimnego pomieszczenia, to masz zimne czoło i odwrotnie).
 
Zgadzam sie z witch84. Babyono to najgorszy termometr! Kupilam go i od 3 lat lezy nawet nir wiem gdzie, bo jest taki beznadziejny. Jaki jest najlepszy Ci nie powiem, bo tak sie zniechecilam po pierwszym, ze kupilam taki zwykly pod pache.
 
Ja mam termometr bezdotykowy (na podczerwień) firmy abakus baby i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest prosty w obsłudze, ma 3 funkcje:
1) pomiar temperatury na czole
2) pomiar temperatury powietrza
3) pomiar temperatury cieczy
używam go codziennie, porównywałam temperaturę z innymi termometrami jakie posiadam i różnice są minimalne. Jedynym jego minusem jest głośny dźwięk podczas pomiaru temperatury, który może np wybudzić śpiące dziecko podczas sprawdzania gorączki. Ale w sumie codziennie tej temperatury śpiącemu dziecku się nie sprawdza.
 
Bardzo fajne termometry znajdziesz obecnie w sprzedaży, wiele urządzeń bezdotykowych, które realizują dokładne pomiary więc warto do takich propozycji zerknąć i poszukać coś w stylu FastTemp dla siebie.
 
Do góry