reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy a nieregularny cykl

Aliseek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
110
Hej kochane. Staramy się o dziecko dopiero pierwszy cykl. Mam nieregularne cykle od 28 do nawet 36 dni. Dziś jest 34 dzień cyklu i zrobiłam rano test o wysokiej czułości (pink) i jest negatywny. Dodam, że nigdy w życiu przez ten cykl nie czułam się tak dziwnie. Kłucie w jajnikach, ciągnący śluz w dużej ilości jak nigdy, ból podbrzusza, uczucie ciągnięcia w dół. Nigdy nie badałam owulacji testem owulacyjnym. Robiąc test ciążowy szczerze mówiąc byłam pewna, ze jestem w ciąży. @ nie ma... czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse ? Możliwe, ze wszystko sie przesunęło? Według aplikacji Flo owulacje miałam 3 września 21 dc. Help :(
 
reklama
Rozwiązanie
jest jakby jakiś cień. Ciekawe czy lekarz będzie w stanie Ci coś powiedzieć na tym etapie ale idź :) powtórz test za 2-3 dni. Może wyjdzie jakaś cienka ale druga kreska. Generalnie te testy pink nie są polecane. Zaopatrz się w testy najlepiej dwóch różnych firm aby mieć pewność :) który to dc?
Testy wyszły 2 dni później ale mizerna druga kreska. Wydaje mi się, ze ma na to wpływ stężenie w moczu a ciężko w moim przypadku je mieć skoro sikam jak szalona i bardzo dużo pije. Chciałam iść powtórzyć bete, ale szczerze nie chce się stresować. Poczekam na wizytę u lekarza. Czuje, ze jest wszystko dobrze i mam nadzieje, ze tam naprawdę jest 😅
 
reklama
trzymam mocno kciuki i daj koniecznie znać. Będę czekać 😘😘
No i tak beta 1,2 więc ciąży nie ma umówiłam się do ginekologa mam plamienie mam czeste siusianie mam sluz biały przezroczysty wrażliwość na zapachy wielkie piersi nabrzmiale od 2 dni sutki wieczorami bolą kuja. Byłam pewna że to ciaza nie wiem co się że mną dzieje
 
No i tak beta 1,2 więc ciąży nie ma umówiłam się do ginekologa mam plamienie mam czeste siusianie mam sluz biały przezroczysty wrażliwość na zapachy wielkie piersi nabrzmiale od 2 dni sutki wieczorami bolą kuja. Byłam pewna że to ciaza nie wiem co się że mną dzieje
przykro mi. Idź do ginekologa bo może musisz wywołać miesiączkę. Spokojnie. Następny cykl jest Twój !!! Będę trzymać kciuki. Musisz się teraz wyluzować 😘
 
przykro mi. Idź do ginekologa bo może musisz wywołać miesiączkę. Spokojnie. Następny cykl jest Twój !!! Będę trzymać kciuki. Musisz się teraz wyluzować 😘
 

Załączniki

  • 20200929_080740.jpg
    20200929_080740.jpg
    807,1 KB · Wyświetleń: 353
reklama
jest jakby jakiś cień. Ciekawe czy lekarz będzie w stanie Ci coś powiedzieć na tym etapie ale idź :) powtórz test za 2-3 dni. Może wyjdzie jakaś cienka ale druga kreska. Generalnie te testy pink nie są polecane. Zaopatrz się w testy najlepiej dwóch różnych firm aby mieć pewność :) który to dc?
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry