reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciażowy, czy tam tkwi nadzieja ?:)

SYLWIABIE

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Luty 2022
Postów
33
Dziewczyny w załączniku test- czy wy tam coś widzicie?
Chce sie wybrać na krew, ale wolałabym mieć choć namiastkę nadzieji, ponieważ w zeszłym tygodniu robiłam test z krwi beta hcg i nic.. okres miał być wczoraj.
 

Załączniki

  • 20220301_124606.jpg
    20220301_124606.jpg
    822 KB · Wyświetleń: 543
reklama
Dziewczyny w załączniku test- czy wy tam coś widzicie?
Chce sie wybrać na krew, ale wolałabym mieć choć namiastkę nadzieji, ponieważ w zeszłym tygodniu robiłam test z krwi beta hcg i nic.. okres miał być wczoraj.

Niestety ja nic nie widzę :( ale to może być kwestia ustawień monitora
 
Szczególnie nie monitorowałam owulacji, ale według apki powinnam być 17 dni po.

Raczej owulacja się przesunęła bo te 14 dni po owulacji już kreska powinna być całkiem wyraźna.
Niemniej jednak oczywiście jest taka możliwość, nawet jak się nie ma cyklów nieregularnych
 
reklama
Do góry