reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy. Dziwny okres

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2022
Postów
12
Hej dziewczyny! Staramy się o bobasa. Miesiączki mam obfite i długie -7 dni. Tym razem miesiączka przyszła 2 dni wcześniej i była skąpa w porównaniu do moich normalnych. Mocnego krwawienia miałam tylko w drugim dniu. Trzeciego zniknęła na ponad 12h i wróciła skąpa i zmieniła się w brązowe plamienie. Czy to może być ciąża? Dodam że czuje że to coś innego niż mam zazwyczaj. Wizyta na poniedziałek a mnie zezera od środka! Testy niby negatywne 7 dnia następnego cyklu ale coś tam niby widzę. Naczytałam się że można mieć krwawienie lżejsze od okresu i nawet że skrzepami. Poradzicie słowem i wzrokiem. Pozdrawiam!
 

Załączniki

  • IMG_20220405_143924.jpg
    IMG_20220405_143924.jpg
    1 000,9 KB · Wyświetleń: 419
reklama
Nie polecam tych testów z facelle. Lepiej kup sobie pink strumieniowy. A już najlepiej jak zrobisz beta hcg z krwi - wtedy będziesz miała 100% pewność :)
 
U mnie podczas starań też się zdarzał "dziwny okres" i spóźnienia nawet po 10 dni, gdzie wcześniej jak w zegarku. Jeśli po takim czasie test jest negatywny to niestety marne szanse, że jesteś w ciąży.
 
U mnie podczas starań też się zdarzał "dziwny okres" i spóźnienia nawet po 10 dni, gdzie wcześniej jak w zegarku. Jeśli po takim czasie test jest negatywny to niestety marne szanse, że jesteś w ciąży.
miałam to samo podczas starań. Dziwne okresy, objawy ciazowe. A jak zaszłam to zero krwawienia i objawow na ciaze.

Ten test jest negatywny.

Jaki jest cel wizyty u lekarza? Bo ciazy na tym etapie i tak nie zobaczy. W tej sytuacji najlepiej zbadac betę, jesli wyjdzie pozytywna to powtorzyc po 48h.
 
Nie ma na tym teście nic.


Okres miałaś a zmiany w organizmie mogą zachodzić przecież więc zdarzają się również odstępstwa od normy.

A na przyszłość - te testy Facelle pokazują również często cień kreski testowej.
Kup inny, najlepiej Clearblue.


Pozdrawiam i powodzenia :)
 
Do góry